Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Мастила і оливи для садової техніки – це основні робочі рідини бензинового і електричного садового інвентарю. Від їх якості, а також своєчасності заміни залежить строк служби інструменту, а також загальної виробничої потужності. Якщо Ви ретельно слідкуєте за станом приладів, з допомогою яких Ви доглядаєте за ділянкою, вибирайте якісні робочі рідини у нас, в інтернет-магазині «Наша Стройка» і купуйте їх за найбільш прийнятними для Вас цінами.

Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію, лише від перевірених виробників! 

Асортимент мастил для садової техніки, представлений на нашому сайті

Як правило, до кожного інструменту, техніці для догляду за рослинами, яка в якості робочої рідини використовує мастило, в інструкції сказано, який саме тип необхідний. Але, якщо таких рекомендацій у Вас немає, при виборі рекомендуємо керуватися наступними параметрами:

  • вид мастила (напівсинтетичне, синтетичне, мінеральне, гідравлічне і т.д.);
  • рідину за типом двигуна (2-тактний або 4-тактний);
  • в’язкість;
  • об’єм фасування;
  • виробник;

Якщо Вам не вдалося знайти те мастило, яке виробник рекомендує для Вашого виду техніки інструменту для саду, ми готові запропонувати Вам аналоги, які за якістю будуть не гіршими. А за ціною, можливо навіть більш доступними! Дане питання уточнюйте у консультантів нашого інтернет-магазину!

Купити мастило для садової техніки недорого, з доставкою по всій Україні – інтернет-магазин «Наша Стройка»

Якщо Ви шукаєте якісне мастило для садової техніки, звертайтеся до нас! Ми пропонуємо широкий асортимент рідин від провідних світових виробників. Зробіть замовлення просто зараз, скориставшись формою сайту, або зателефонувавши за телефоном 0800-50-54-52!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.