Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Герметики і силікони

Показати:
12
6 12 36
Сортувати:

Герметики і силікони – будівельна хімія, яка майже скрізь. Ізоляція водопроводу і каналізації, покрівельних конструкцій, заповнення тріщин і місць з'єднань деталей - все це і є головним завданням даної продукції.

В інтернет-магазині "Наша Стройка" ви можете купити широкий асортимент силіконів і герметиків побутового використання, а також професійні – під пістолет. Замовляйте дану продукцію у нас, з доставкою в усі міста України!

Різновиди силіконів і герметиків, представлених на будівельному ринку

Різноманітність видів і різниця в ціні цієї товарної ніші досить вражаюча. Покупцеві пропонується не просто продукція різних фасовок, від різних виробників, але і варізняється вона за іншими параметрами:

  • колір силікону або герметика (можна купити білий, прозорий, чорний або червоний герметик);
  • основа складу (акрил, латекс, силікон, вода);
  • область застосування (в інтер'єрі, для ізоляції конструкцій, що піддаються високим температурним навантаженням або несприятливим атмосферним явищам).

Вибір слід робити, виходячи із запланованих видів і обсягів робіт, ціна оптової партії завжди цікавіше ніж купувати по частинах. Використання правильно підібраних за складом забезпечить вам високу якість і надійність проведених заходів по ізоляції конструкцій.

Герметики і силікони в широкому асортименті – чому вигідно купувати в інтернет-магазині "Наша Стройка"

Здійсніть покупку на нашому сайті і отримаєте істотну економію в ціні і за часом! У нашому інтернет-магазині ви знайдете силікони і герметики від провідних виробників з офіційною гарантією якості.

При необхідності дізнатися більш детальну інформацію про цікаві вам позиції або ж необхідно отримати допомогу фахівця в ході вибору, звертайтеся до наших онлайн-консультантів або менеджерів за телефоном!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.