В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Сходи трансформери (шарнірні)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Драбина трансформер – це універсальний пристрій, який з легкістю перетворюється зі стрем’янки в приставні сходи, а головне збирається в положення платформи для малярних і оздоблювальних робіт. Об'єднує всі шарнірні драбини трансформери - конструкція з чотирьох секцій по 3-4 сходинки кожна, з'єднані рухомими шарнірами з декількома фіксованими положеннями:
  • пряма (приставна);
  • пряма з Г образним упором, якщо потрібно підібратися під карниз або під труби;
  • двостороння драбина без площадки, УВАГА за правилами Техніки Безпеки для підприємств не можна працювати стоячи вище третьої сходинки від верху (не стояти на двох верхніх сходинках);
  • малярська платформа ще називають будівельні козли, для повноцінної роботи потрібні спеціальні пластини (настил);
  • маленька драбина у вигляді ⋌ перевернутого У, коли потрібно дістатися під лоток з кабелями і чи труби, а можливості спертися до стіни немає;
  • М – форма, у вигляді широкої букви М, зручна для клеєння шпалер і інших завдань коли потрібно працювати удвох на невеликій висоті.
Ціна драбини трансформера залежить від матеріалу, якості і надійності з'єднань. Дешеві шарніри швидко розхитуються або заклинюють, тому якщо вирішили придбати драбину трансформер для інтенсивної роботи, не варто економити на якості.

Драбина трансформер.jpg

Як вибрати сходи трансформер

Багато хто придивляється до шарнірних драбин через багатофункціональність та мінімальні габарити в складеному вигляді. Зібраний трансформер поміститься в багажник легкового автомобіля (правда не дуже маленького), не кажучи вже про місце в гаражі або коморі. Але ціна драбини трансформера в порівнянні з іншими різновидами вища.

Мінімальні габарити в складеному вигляді драбини трансформера.jpg

Давайте розберемо, як розумно та практично купити драбину-трансформер і на що звертати увагу при виборі.

  1. Матеріал. Більшість моделей зроблені з алюмінію, але можна купити сходи трансформер зі сталі. Вони займають менше місця в складеному стані, але помітно важчі. Ціна сталевих трансформерів нижче, але при регулярному використанні вони менш практичні. Алюмінієві моделі менше хитаються за рахунок широких коробчатих профілів з яких зроблені опорні секції. У сталевих моделей для стійкості застосовуються додаткові розпірки, див, малюнок нижче, але на їх монтаж / демонтаж йде більше часу.

    Рекомендуємо купити драбину трансформер зі сталевого профілю, тільки якщо вона буде використовуватися переважно як складні малярські козли.

  2. Габаритні розміри в складеному вигляді мають особливе значення тільки якщо це ваш робочий інструмент і шарнірну драбину потрібно часто перевозити.
  3. Важливий параметр - це механізм самого шарнірного з'єднання. На фото нижче зображений звичайний шарнір, з яким продаються 90% недорогих і середніх за рівнем ціни драбин трансформерів. Керування замком-фіксатором відбувається за рахунок важеля в формі язичка. Конкретна модель на фото має середній за розміром та зручністю роботи важіль.

    Шарнірне з'єднання.jpg

    Але шарнірні блоки драбин-трансформерів KRAUSE набагато зручніші і надійніші, як видно на фото нижче. Загальна скоба на два шарнірні блоки не тільки прискорює збирання трансформера в потрібне положення, але також є додатковим ребром жорсткості. Ціна шарнірних сходів профі класу вища, але вони набагато надійніші і стабільніші. Тут немає ефекту "желе" як в недорогих моделях, особливо коли вони зібрані як приставні сходи.

  4. Шарнірні блоки драбин трансформерів KRAUSE.jpg

  5. Якщо ви будете використовувати сходи у вигляді платформи, зверніть увагу чи можна вибрати до цієї моделі плоскі секції для настилу. Вони необхідні, щоб в положенні малярської платформи було зручно ходити й стояти на робочому місці. У деяких виробників такої настил вже йде в комплекті, а у деяких ціна додаткових аксесуарів невиправдано висока.
  6. Опорні башмаки. Зверніть увагу наскільки вони масивні, чи є гумові вставки, чи надійно закріплені в самому профілі. На дешевих моделях шарнірних трансформерів опорні башмаки губляться або ламаються, після чого торець профілю буде дряпати підлогу і ковзати по гладких поверхнях.

Які шарнірні сходи можна купити в інтернет-магазині Побудуй

Розглянемо бренди і технічні характеристики:
  1. WERK (Китай) - добротний середняк, все працює, зібрано міцно і надійно, але є все ж помітний люфт. Рекомендуємо брати для періодичного домашнього використання: фарбування, дрібний ремонт, збір фруктів з дерев.
  2. Технолог (Україна Китай) сталеві сходи трансформери, на гвинтових з'єднаннях. Добре підходять для постійного використання і не частого зміни положення трансформера.
  3. Master Tool (Китай) сталеві і алюмінієві драбини-трансформери. Підходять для домашнього та професійного використання. Мабуть, у них краще співвідношення ціна / якість.
  4. KRAUSE (Польща) - вищий клас обладнання. Використовуються в основному професіоналами, які цінують швидкість збирання, компактність і надійність. Купити драбину трансформер KRAUSE додому теж гарне рішення, якщо питання ціни для вас не головне.
Є ще кілька брендів, наприклад ELKOR і FORTE, але у них немає унікальних відмінностей. ELKOR рівнем вище, а FORTE більш доступні за ціною.

На всі питання щодо ціни, наявності, можливості придбати драбину трансформер в вашому регіоні, з радістю відповімо, телефонуйте (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про сходи трансформери (шарнірні):

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Сходи трансформери (шарнірні)?
  • Ціна на Сходи трансформери (шарнірні) від 2 736 до 12 437 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Сходи трансформери (шарнірні)?
  • Сходи трансформери (шарнірні) Bluetools

    Сходи трансформери (шарнірні) Elkop

    Сходи трансформери (шарнірні) Flora

    Сходи трансформери (шарнірні) FORTE

    Сходи трансформери (шарнірні) GTM