Електролобзики

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Лобзик - це електроінструмент, який застосовується для рівного й фігурного різання дерева (брус, дошка, ДСП, ДВП і т.д.), металу невеликої товщини, пластика та інших матеріалів. Застосування електролобзиків сьогодні не має меж. Вони користуються попитом і в промисловій сфері, і в побуті. Якщо вам досить часто доводиться що-небудь ремонтувати або створювати своїми руками, то у вашому арсеналі електроінструментів обов'язково повинен бути й електролобзик!

В інтернет-магазині «Наша стройка» представлений  великий асортимент даного інструменту за досить вигідними цінами!

Якими критеріями потрібно керуватися при виборі лобзика?

Щоб купити той інструмент, який в процесі використання покаже себе лише з позитивного боку, необхідно дотримуватися наступних критеріїв вибору:

  1. Як і де використовувати. Потрібен вам електролобзик виключно для побутового застосування, для домашніх цілей чи потрібен інструмент високої якості, підвищеної надійності для регулярного використання?

  2. Потужність моделі. Чим вищою вона буде, тим рівнішим буде зріз. Лобзики високої потужності здатні робити розпил матеріалів великої товщини.

  3. Необхідність наявності додаткових функцій (лазерний цілевказівник, маятниковий хід, регулювання глибини і швидкість пропилу).

  4. Ціна електролобзика - дорогий профі інструмент має сенс купити, якщо він буде використовуватися щоденно, тоді він реально окупиться.

  5. Виробник (при рівному ціновому сегменті є моделі, які матимуть більш високу якість).

В інтернет-магазині «Наша Стройка» ви можете лобзик  купити для побутового або професійного використання за вигідною ціною!

Якщо ви вже визначилися з вибором, оформіть замовлення на електролобзик прямо зараз. А якщо ви поки ще підбираєте оптимальний варіант, рекомендуємо проконсультуватися у наших фахівців! Ми з радістю рекомендуємо вам модель, з урахуванням всіх ваших побажань й особливостей використання саме у ваших цілях!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.