Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Декоративний парканчик

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Згадуючи слово «дача» або «присадибна ділянка» у кожної людини в уяві виникає красива картинка про дачну ділянку з квітами, доглянутими деревами, садовими огорожами для клумб і садовими арками з кучерявими рослинами. Зелені мешканці двору не тільки тішать погляд мешканців будинку і його гостей, але і створюють повноцінний ландшафтний комплекс на невеликій ділянці землі. Догляд за елементами ландшафту – дуже важливий. Вибрати газонні огорожі і парканчики для клумб, дерев, квітів, важливо, оскільки вони захистять їх від механічних пошкоджень, таких як, наприклад, затоптування сусідським собакою, потрапляння м'яча або наїзду коліс велосипеда.

Декоративний парканчик – захист і прикраса

На щастя, на сьогоднішній день, садові парканчики представлені в безлічі різноманітних варіантів. Якщо раніше огорожу для клумб робили з цегли, скла, плитки, дерева, то зараз для цих цілей є декоративні пластикові парканчики. Виробляються вони в Україні і в Польщі, і вже встигли набрати популярність серед любителів облагородити свою територію, дачників, і просто відповідальних власників заміського будинку. Парканчики для клумб можна без зусиль придбати в Києві в будь-якому будівельному супермаркеті.

Огородження для клумб – основні переваги

Декоративні парканчики для клумб мають такі переваги як:

  • естетичність;
  • міцність до механічних і хімічних впливів;
  • міцність до високих і низьких температур;
  • УФ-стабільність (не вицвітає під сонячними променями);
  • легкий монтаж;
  • довговічність;
  • невисока ціна;
  • наявність декількох кольорів (що дозволяє комбінувати кольори, створювати красиві композиції).

Купити декоративний парканчик для саду в Україні

В інтернет магазині «Наша Стройка» Ви зможете знайти декоративні парканчики для саду різної висоти і різного забарвлення. Також варто окремо зупинитися на тому, що для встановлення таких декоративних елементів, не потрібно викопувати траншеї, заливати основу розчином бетону і чекати поки воно застигне. Ви з легкістю зможете встановити їх, попередньо викопавши невелику ямку для кілочка або гострого краю парканчика. У нас в магазині Ви також зможете купити декоративні огорожі Кантрі і Ранчо, які по праву заслуговують назву «Топ продажів». А якщо Ви підбираєте садовий парканчик для захисту клумби від бур'янів, то вам варто звернути увагу на бордюрні стрічки.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.