0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
651
1386

Диференціальні автомати

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Диференціальні автоматичні вимикачі є досить новими пристроями, які поєднують в собі захисні якості УЗО і можливості автоматичного вимикача. Дифавтомати призначені для запобігання людини від ураження електричним струмом під час його витоку або у разі дотику до струмоведучих елементів обладнання. У даних ситуаціях автомат виконує завдання захисного відключення.

Область застосування та особливості дифавтоматів

Диференціальні автомати активно використовуються в 2-полюсних і 4-полюсних мережах зі змінним струмом. Дані пристрої дозволяють істотно поліпшити безпеку в ході використання найрізноманітніших електричних приладів.

Додатково відзначимо той фактор, що диференціальні автоматичні вимикачі активно протистоять пожежам, які можуть бути викликані ізоляційними займаннями струмоведучих компонентів ряду електроприладів.

Купити диференціальні автоматичні вимикачі

Ці автоматичні вимикачі з дифзахистом до модульного обладнання, яке поєднує в своєму корпусі і стандартний «автомат», і елемент захисного відключення по струму витоку. При монтажі замикається на ДІН рейку в стандартно щитку.

В асортименті нашого інтернет-магазину «Наша Стройка» можна знайти вироби з різними параметрами сили струму, які придатні для мереж з напругою 220-380В. Важливим аспектом буде правильний підбір:

  • типу управління;

  • класу захисту;

  • струму витоку при якому спрацьовує вимикач.

Перед тим як купити пристрій, додатково звертайте увагу на геометричні розміри виробу і тип монтажу. Уважно ознайомившись з усіма технічними характеристиками, Ви зможете швидко підібрати оптимальний варіант, який забезпечить високу безпеку електромереж як на виробництві, так і вдома чи в офісі.

Питання, що часто виникають про диференціальні автомати:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Диференціальні автомати?
  • Ціна на Диференціальні автомати від 651 до 1 386 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Диференціальні автомати?
  • Диференціальні автомати Schneider