Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира
Фільтр:
Ціна
Від
До
613
1320

Диференціальні автоматичні вимикачі є досить новими пристроями, які поєднують в собі захисні якості УЗО і можливості автоматичного вимикача. Дифавтомати призначені для запобігання людини від ураження електричним струмом під час його витоку або у разі дотику до струмоведучих елементів обладнання. У даних ситуаціях автомат виконує завдання захисного відключення.

Область застосування та особливості дифавтоматів

Диференціальні автомати активно використовуються в 2-полюсних і 4-полюсних мережах зі змінним струмом. Дані пристрої дозволяють істотно поліпшити безпеку в ході використання найрізноманітніших електричних приладів.

Додатково відзначимо той фактор, що диференціальні автоматичні вимикачі активно протистоять пожежам, які можуть бути викликані ізоляційними займаннями струмоведучих компонентів ряду електроприладів.

Купити диференціальні автоматичні вимикачі

Ці автоматичні вимикачі з дифзахистом до модульного обладнання, яке поєднує в своєму корпусі і стандартний «автомат», і елемент захисного відключення по струму витоку. При монтажі замикається на ДІН рейку в стандартно щитку.

В асортименті нашого інтернет-магазину «Наша Стройка» можна знайти вироби з різними параметрами сили струму, які придатні для мереж з напругою 220-380В. Важливим аспектом буде правильний підбір:

  • типу управління;

  • класу захисту;

  • струму витоку при якому спрацьовує вимикач.

Перед тим як купити пристрій, додатково звертайте увагу на геометричні розміри виробу і тип монтажу. Уважно ознайомившись з усіма технічними характеристиками, Ви зможете швидко підібрати оптимальний варіант, який забезпечить високу безпеку електромереж як на виробництві, так і вдома чи в офісі.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.