0 грн. 0

Скоби для степлера

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Скоба до будівельного степлера — це вигнута деталь кріплення, що подібна дузі або літері П, загалом виробляється з металевого прута чи смуги, які зміцнюються будь-яким відповідним способом в залежності від призначення. Купити скоби для степлера необхідно в якості витратного матеріалу для степлера будівельного, але бувають і виключення, наприклад, скоба для агроволокна, монтажна або гарпун-скоба — використовується для фіксації труб теплої підлоги на пінополістирольному маті.

Типи скоби до будівельного степлера

Вироби ділять на три типи (див. мал.1):

 1. П-подібні — вони функціонують для скріплення майже всіх матеріалів. Основними параметрами вважають довжину ніжки, ширину спинки і товщину виробу. Довжина впливає на глибину занурення скоби для степлера в матеріал, від ширини залежить видимість скоби на матеріалі, товщина визначає міцність.

 2. U-подібні (інакше кажучи дугоподібні) — скоби для степлера такого виду застосовують для кріплення шнурів, проводів та кабелів, спец робіт з меблями. Класифікують всього два типи:

  • тип S (також позначають як тип 28) призначені для електропроводів і шнурів розміром (діаметром) 4,5 мм — висотою ніжки від 9 до 11 мм, товщиною від 1,25 мм;

  • тип L (також позначають як тип 36) використовують для електропроводів і шнурів розміром 6 мм — висотою ніжки від 10 до 14 мм, товщиною від 1,25 мм.

 3. Т-подібні — це те ж саме, що і штифти та цвяхи. Їх пускають в хід при скріпленні фанери і ДСП, при фінішній обробці, тобто в тому випадку, коли потрібно скріпити швидко, чисто і непомітно.

Типи скоб.jpg

Т-подібні скоби зустрічаються відносно рідко. Вони створюють менш надійне з'єднання і сфера їх застосування досить обмежена.

Що стосується П-подібних виробів, то асортимент в рази перевищує своїх "колег" по роботі. У них різна висота ніжки, товщина і довжина спинки.

Якщо виникла необхідність з'єднати товстий матеріал, тоді краще буде купити скоби для степлера з високою ніжкою, якщо потрібно закріпити великі полотна — необхідна довга спинка, а товщину спинки підбирають за матеріалом, наприклад для товстого міцного або нетканого полотна використовують вузькі спинки розміром 0,75 — 0,8 мм, а для пароізоляції або поліетиленової плівки — від 1,25 до 1,65мм.

Існує велика кількість скоб для степлера різних типів, розмірів і різних виробників. Причому одні й ті ж скоби для степлера у різних виробників маркуються по-різному. Будьте уважні! Маркування можуть відрізнятися не тільки на виробах, а й на степлерах будівельних та скобозабивачах.

Маркування розміру скоб.jpg

З яких матеріалів виготовляють скоби на степлер

Як відомо, витратні матеріали виробляють зі:

 • сталі (звичайна, розжарена) — досить міцні, бувають з насічками і без них, їх легко забивати в матеріал і вони створюють міцне кріплення, але які б хороші вони не були, цей матеріал піддається корозії і з часом їх потрібно замінювати (мал.4 );

 • Скоби із сталі.jpg

  Мал. 4

 • міді — такі вироби не іржавіють, застосовують під час роботи з не жорсткими матеріалами, добре використовувати під штукатурку і шпалери оскільки не буде потоків іржі;

 • алюмінію — ціна на такі скоби найнижча, але вони дуже м'які, тому використовувати їх потрібно при роботі з тканинами, папером, картоном, вони не іржавіють;

 • оцинковані і з нержавіючої сталі — одині з найміцніших і надійних видів кріплення;

 • із пластику — такі витратні матеріали не іржавіють, але і міцність у них не велика. Їх можна назвати винятком, так як використовують їх в рідкісних випадках.

Зверніть увагу! При виборі скоби для степлера переконайтеся, що матеріал і розміри скоби підходять до Вашого степлера. Один будівельний степлер не може працювати з м'якими і жорсткими видами кріплення, з широкими чи тонкими.

Які існують види скоб для степлера і їх застосування

 1. Канцелярські — виконують функцію скріплення документів.

 2. Будівельні застосовуються при будівельних, столярних, теслярських, дизайнерських роботах. Так як будівельні скоби до будівельного степлера виробляються з різниз матеріалів, різних форм і всіляких розмірів — сфера їх застосування не обмежена. Вони є універсальним витратним матеріалом.

 3. Такелажні — елемент кріплення, який експлуатують для з'єднання всіх типів сталевих ланцюгів і тросів між собою або для кріплення до конструкцій чи опор. мал.5

 4. Такелажні скоби.jpg

  Мал. 5

 5. Скоба монтажна з різьбленням або іншими словами скоба-хомут (мал.6) - використовують під час монтажу різних систем промислового призначення, кріплення і з'єднання металевих конструкцій, під час прокладання та розведення газових труб, комунікаційних систем, сантехнічних та вентиляції. Якщо знадобиться забезпечити жорстке з'єднання елементів округлої форми, тоді застосовують U-подібний виріб.

 6. Скоба монтажна з різьбою.jpg

 7. Гарпун-скоба призначена для фіксації труб при монтажі теплої підлоги (мал.7)

 8. Гарпун скоба.jpg

  Мал. 7

 9. Скоби для агроволокна — фіксують агроволокно, агротканину до землі під час формування клумб, саду, городу (мал.8).

 10. Скоби для агроволокна.jpg

  Мал. 8

Що потрібно врахувати перш ніж купити скоби до будівельних степлерів

Коли Ви вирішили купити витратний матеріал, не зайвим буде врахувати такі параметри:

 • який тип кріплення потрібен і його форма та чи розрахований на ці параметри степлер;

 • з яким матеріалом будете працювати;

 • місце розташування виробу та кріплення, на вулиці чи в приміщенні;

 • матеріал виготовлення виробу;

 • потреба в гострих кінцях витратного матеріалу.

Тому що скоби до будівельного степлера не продаються поштучно, а будівельний степлер працює тільки з певним видом витратного матеріалу, до цього питання варто підійти уважно і серйозно, щоб не робити додаткових витрат повторно.

В інтернет-магазині "Наша Стройка" тільки кращі скоби для степлера

Щоб купити скоби для степлера, ціна яких варіюється в великому діапазоні і залежить як від матеріалу виготовлення так і від виробника, варто добре обміркувати де і як вони будуть застосовуватися, а в подальшому зберігатися. Адже купувати дешеві та неякісні скоби до будівельного степлера незрозумілого виробництва — це заощадити копійки, а в підсумку втратити не одну сотню і навіть тисячу гривень. Ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом витратного матеріалу тільки якісного виробника. Великий вибір і обширні характеристики допоможуть Вам визначитися і вибрати те, що потрібно. При виникненні питань пишіть нам в онлайн-чат або телефонуйте.Питання, що часто виникають про скоби для степлера:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Скоби для степлера?
 • Ціна на Скоби для степлера від 9 до 3 543 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Скоби для степлера?
 • Скоби для степлера DeWALT

  Скоби для степлера Grad

  Скоби для степлера Intertool

  Скоби для степлера MasterTool

  Скоби для степлера Sigma