В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Скоба до будівельного степлера — це вигнута деталь кріплення, що подібна дузі або літері П, загалом виробляється з металевого прута чи смуги, які зміцнюються будь-яким відповідним способом в залежності від призначення. Купити скоби для степлера необхідно в якості витратного матеріалу для степлера будівельного, але бувають і виключення, наприклад, скоба для агроволокна, монтажна або гарпун-скоба — використовується для фіксації труб теплої підлоги на пінополістирольному маті.

Типи скоби до будівельного степлера

Вироби ділять на три типи (див. мал.1):

  1. П-подібні — вони функціонують для скріплення майже всіх матеріалів. Основними параметрами вважають довжину ніжки, ширину спинки і товщину виробу. Довжина впливає на глибину занурення скоби для степлера в матеріал, від ширини залежить видимість скоби на матеріалі, товщина визначає міцність.

  2. U-подібні (інакше кажучи дугоподібні) — скоби для степлера такого виду застосовують для кріплення шнурів, проводів та кабелів, спец робіт з меблями. Класифікують всього два типи:

    • тип S (також позначають як тип 28) призначені для електропроводів і шнурів розміром (діаметром) 4,5 мм — висотою ніжки від 9 до 11 мм, товщиною від 1,25 мм;

    • тип L (також позначають як тип 36) використовують для електропроводів і шнурів розміром 6 мм — висотою ніжки від 10 до 14 мм, товщиною від 1,25 мм.

  3. Т-подібні — це те ж саме, що і штифти та цвяхи. Їх пускають в хід при скріпленні фанери і ДСП, при фінішній обробці, тобто в тому випадку, коли потрібно скріпити швидко, чисто і непомітно.

Типи скоб.jpg

Т-подібні скоби зустрічаються відносно рідко. Вони створюють менш надійне з'єднання і сфера їх застосування досить обмежена.

Що стосується П-подібних виробів, то асортимент в рази перевищує своїх "колег" по роботі. У них різна висота ніжки, товщина і довжина спинки.

Якщо виникла необхідність з'єднати товстий матеріал, тоді краще буде купити скоби для степлера з високою ніжкою, якщо потрібно закріпити великі полотна — необхідна довга спинка, а товщину спинки підбирають за матеріалом, наприклад для товстого міцного або нетканого полотна використовують вузькі спинки розміром 0,75 — 0,8 мм, а для пароізоляції або поліетиленової плівки — від 1,25 до 1,65мм.

Існує велика кількість скоб для степлера різних типів, розмірів і різних виробників. Причому одні й ті ж скоби для степлера у різних виробників маркуються по-різному. Будьте уважні! Маркування можуть відрізнятися не тільки на виробах, а й на степлерах будівельних та скобозабивачах.

Маркування розміру скоб.jpg

З яких матеріалів виготовляють скоби на степлер

Як відомо, витратні матеріали виробляють зі:

  • сталі (звичайна, розжарена) — досить міцні, бувають з насічками і без них, їх легко забивати в матеріал і вони створюють міцне кріплення, але які б хороші вони не були, цей матеріал піддається корозії і з часом їх потрібно замінювати (мал.4 );

  • Скоби із сталі.jpg

    Мал. 4

  • міді — такі вироби не іржавіють, застосовують під час роботи з не жорсткими матеріалами, добре використовувати під штукатурку і шпалери оскільки не буде потоків іржі;

  • алюмінію — ціна на такі скоби найнижча, але вони дуже м'які, тому використовувати їх потрібно при роботі з тканинами, папером, картоном, вони не іржавіють;

  • оцинковані і з нержавіючої сталі — одині з найміцніших і надійних видів кріплення;

  • із пластику — такі витратні матеріали не іржавіють, але і міцність у них не велика. Їх можна назвати винятком, так як використовують їх в рідкісних випадках.

Зверніть увагу! При виборі скоби для степлера переконайтеся, що матеріал і розміри скоби підходять до Вашого степлера. Один будівельний степлер не може працювати з м'якими і жорсткими видами кріплення, з широкими чи тонкими.

Які існують види скоб для степлера і їх застосування

  1. Канцелярські — виконують функцію скріплення документів.

  2. Будівельні застосовуються при будівельних, столярних, теслярських, дизайнерських роботах. Так як будівельні скоби до будівельного степлера виробляються з різниз матеріалів, різних форм і всіляких розмірів — сфера їх застосування не обмежена. Вони є універсальним витратним матеріалом.

  3. Такелажні — елемент кріплення, який експлуатують для з'єднання всіх типів сталевих ланцюгів і тросів між собою або для кріплення до конструкцій чи опор. мал.5

  4. Такелажні скоби.jpg

    Мал. 5

  5. Скоба монтажна з різьбленням або іншими словами скоба-хомут (мал.6) - використовують під час монтажу різних систем промислового призначення, кріплення і з'єднання металевих конструкцій, під час прокладання та розведення газових труб, комунікаційних систем, сантехнічних та вентиляції. Якщо знадобиться забезпечити жорстке з'єднання елементів округлої форми, тоді застосовують U-подібний виріб.

  6. Скоба монтажна з різьбою.jpg

  7. Гарпун-скоба призначена для фіксації труб при монтажі теплої підлоги (мал.7)

  8. Гарпун скоба.jpg

    Мал. 7

  9. Скоби для агроволокна — фіксують агроволокно, агротканину до землі під час формування клумб, саду, городу (мал.8).

  10. Скоби для агроволокна.jpg

    Мал. 8

Що потрібно врахувати перш ніж купити скоби до будівельних степлерів

Коли Ви вирішили купити витратний матеріал, не зайвим буде врахувати такі параметри:

  • який тип кріплення потрібен і його форма та чи розрахований на ці параметри степлер;

  • з яким матеріалом будете працювати;

  • місце розташування виробу та кріплення, на вулиці чи в приміщенні;

  • матеріал виготовлення виробу;

  • потреба в гострих кінцях витратного матеріалу.

Тому що скоби до будівельного степлера не продаються поштучно, а будівельний степлер працює тільки з певним видом витратного матеріалу, до цього питання варто підійти уважно і серйозно, щоб не робити додаткових витрат повторно.

В інтернет-магазині "Побудуй" тільки кращі скоби для степлера

Щоб купити скоби для степлера, ціна яких варіюється в великому діапазоні і залежить як від матеріалу виготовлення так і від виробника, варто добре обміркувати де і як вони будуть застосовуватися, а в подальшому зберігатися. Адже купувати дешеві та неякісні скоби до будівельного степлера незрозумілого виробництва — це заощадити копійки, а в підсумку втратити не одну сотню і навіть тисячу гривень. Ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом витратного матеріалу тільки якісного виробника. Великий вибір і обширні характеристики допоможуть Вам визначитися і вибрати те, що потрібно. При виникненні питань пишіть нам в онлайн-чат або телефонуйте.



Питання, що часто виникають про скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів?
  • Ціна на Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів від 12 до 15 644 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів?
  • Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів Bostitch

    Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів DeWALT

    Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів Einhell

    Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів Grad

    Скоби для степлерів та цвяхозабивних пістолетів Grone