0 грн. 0

Стяжки, хомути пластикові

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Хомут пластиковий, або пластикова стяжка - це одноразовий кріпильний матеріал для об'єднання декількох елементів в один джгут і для кріплення легких деталей і джгутів до несучих конструкцій. При необхідності заміни, стяжка розрізається і на її місце встановлюється новий хомут пластиковий. Іноді пластикові стяжки можуть використовуватися для посилення прилягання шлангів (герметизації) в місцях з'єднань. Але це не типово і виконується в крайніх випадках, коли неможливо застосувати інші способи посилення герметизації. На ринку зустрічаються й інші назви - стяжки кабельні, нейлонові, кабельні хомути. Розроблялися вони, в першу чергу, для об'єднання декількох кабелів в один джгут. Тому, перша їх назва - кабельні стяжки.

Стяжки пластикові.jpg

Що являють собою стяжки пластикові

Виготовляються з нейлону. Являють собою пластикову смужку, на одному з кінців якої розташовано витяжний отвір з фіксатором. На смужці розташовані зубці, які взаємодіють з фіксатором. Механізм фіксації спроектовано так, що він дозволяє безперешкодно протягувати лінійну частину стяжки в одному напрямку. Витягнути назад смужку хомута неможливо. Фіксатор заважає цьому аж до руйнування системи фіксації або полотна (при прикладанні дуже великого зусилля). Протягуючи один кінець пластикового хомута через механізм фіксації, зменшують радіус його робочої частини. Схематично процес використання пластикового хомута зображений нижче.

Стяжки пластикові.jpg

Як видно з малюнка, механізм фіксації розташований з одного краю. Інший край, проходячи через витяжний отвір, створює закільцьовану (замкнуту) робочу частину хомута. Завдяки цьому методу ( "стягування" закріплюючої петлі) з'явилася назва "стяжка". Зусилля затягування і міцність з'єднання визначається міцністю матеріалу.

У конструкції може бути передбачений майданчик під шуруп для кріплення до будівельних елементів (стіни, підлога, стеля). З їх допомогою легше прокласти якусь інженерну трасу, наприклад кабелі, легкі труби при відсутності кріплень в місцях прокладки.

Як правильно купити стяжки пластикові і оптимально їх використовувати