Заклепки будівельні

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Заклепки будівельні (сліпі, витяжні) - це кріпильний матеріал для міцного і надійного з'єднання деталей будь-яких конструкцій. Купити заклепки даного типу необхідно для роботи зі спеціалізованим інструментом - заклепувальний пістолетом. Метод з'єднання не дозволяє використовувати заклепку повторно. При необхідності роз'єднати склепані деталі заклепку доводиться ламати, а при повторному з'єднанні деталей використовується нова заклепка.

Заклепки будівельні.jpg

Будова і особливості використання заклепки будівельної

Це модифікація традиційних заклепок, що застосовуються, при необхідності створення надійного міцного і нероз'ємного з'єднання декількох деталей разом. Модифікація привела до спрощення застосування заклепувального матеріалу і збільшення швидкості склепування. Однак, метод заклепування, пов'язаний з витяжними заклепками, накладає істотне обмеження на його застосування. При виготовленні звичайних заклепок використовується ковкий суцільний дріт потрібного діаметру. Витяжні заклепки виготовляються з трубок, для виробництва яких застосовують досить м'який метал (алюмінієві, мідні сплави та ін.). Це гарантує опір зусиллю на розрив з'єднання, однак при загрозі великого зусилля на зсув деталей (поперечне зусилля) застосовувати таке кріплення не рекомендується.

Схема будови і встановлення будівельної заклепки наведена нижче.

Схема будови і встановлення будівельної заклепки.jpg

Як видно з малюнка, заклепка складається з трубки певного діаметра з завальцован краєм (головка, буртик). Всередині трубки розміщується стрижень з потовщеною частиною. При витягуванні стрижня, за допомогою заклепувального пістолета, потовщення развальцовивує край заклепки (трубки). При збільшенні зусилля витягування (потовщення стержня не може пройти крізь трубку заклепки) стрижень обривається в спеціально створеному місці розриву. Схема процесу заклепування показана нижче.

Схема процесу заклепування.jpg

Після вилучення залишків стержня виходить заклепкове з'єднання.

Заклепкове з'єднання.jpg

Як видно з малюнка вище, будівельна заклепка добре чинить опір зусиллю на розрив (поздовжнє зусилля щодо цієї деталі). При наявності зусилля на зсув, її міцність гірша, ніж міцність суцільнометалевої. Цю властивість необхідно враховувати при плануванні робіт.

Як правильно вибрати і купити заклепки для клепаних пістолетів

 1. Загальна товщина з'єднувальних елементів повинна потрапляти в робочий діапазон довжин заклепки, що встановлюється. На упаковці виробник обов'язково вказує мінімальну і максимальну довжину якісного з'єднання.

 2. Діаметр заклепки повинен бути точно підібраний під отвір для установки.

 3. Матеріал будівельної заклепки повинен бути якомога ближче за складом і міцністю до складу і міцності деталей, що з'єднуються. Наприклад, при з'єднанні м'яких деталей (пластик, шкіра та ін.) краще щоб матеріал заклепки був з м'яких сплавів. Необхідно уникати створення гальванічної пари з матеріалів деталей і заклепки.

 4. Розмір і форму головки (буртика)  вибирайте виходячи з вимог до кріплення. Головки бувають стандартні, збільшені і потайні.Купити витяжні заклепки для клепальних пістолетів можна в інтернет-магазині Наша Стройка

Будівельні заклепки купити як в Києві так і в будь-якому населеному пункті України зручно в інтернет-магазині Наша Стройка. Замовити заклепки легко на сайті або зателефонувавши по телефону, а 29 складів у великих містах України - основа швидкої і надійної доставки навіть в найвіддаленіші куточки. Ціна на будівельні заклепки вас приємно здивують. Інтернет-магазин Наша Стройка - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, які заклепки підійдуть Вам для виконання запланованих вами робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.Питання, що часто виникають про заклепки будівельні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Заклепки будівельні?
 • Ціна на Заклепки будівельні від 8 до 355 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Заклепки будівельні?
 • Заклепки будівельні Stanley

  Заклепки будівельні Topex

  Заклепки будівельні Зеніт