0 грн. 0

Простирадла

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Простирадло, як й інші постільні приналежності, є незамінним елементом будь-якої спальні. За допомогою постільної білизни легко створити комфортні та затишні умови для сну й відпочинку. Будь-яке простирадло є прямокутним відрізом матеріалу, який є незамінним атрибутом спального комплекту.

Види простирадл

На сьогоднішній день можна купити не тільки готовий комплект постільної білизни, але і будь-які компоненти окремо. Для пошиву простирадл зазвичай використовуються як синтетичні, так і натуральні тканини. Безумовно, найкращими з точки зору комфорту і гігієни вважаються вироби виконані з таких натуральних волокон, як:

 1. Бавовна.

 2. Найбільш поширений вид матеріалу, який відрізняється підвищеною зносостійкістю, міцністю і відмінними властивостями повітропроникності і поглинання вологи. Залежно від виду переплетення бавовняні тканини поділяються на сатин і бязь.

 3. Льон.

 4. Лляні матеріали відомі людству протягом багатьох століть, адже подібна тканина використовувалася ще за часів Стародавнього Єгипту. До особливостей, які відрізняють даний матеріал можна віднести підвищену міцність, ідеальну якість виконання і особливу структуру, яка утворює невеличку шорсткість на поверхні тканини.

 5. Трикотаж.

 6. Трикотажні вироби по праву вважаються найбільш зручними та комфортними у використанні. Однак по тактильним відчуттям і зовнішньому вигляду трикотаж поступається своїм конкурентам.

 7. Махрова тканина.

Подібний вид тканини зручно використовувати в зимову пору року, а влітку можна прикриватися нею. Махра відрізняється дивовижною здібністю до швидкого поглинання надлишкової вологи і здатна підтримувати відмінний повітрообмін.

Вигідно купити простирадло в Україні

Якщо хочете вигідно купити простирадло в Україні, то Ви потрапили точно за адресою! Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам досить широкий асортимент простирадл як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів.

Залежно від потреб клієнта можна підібрати і купити вироби потрібного розміру і забарвлення. Крім того, інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує зручний вибір товару, доступні ціни та вигідні умови доставки в будь-яке місто України.

Питання, що часто виникають про простирадла:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Простирадла?
 • Ціна на Простирадла від 180 до 1 045 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Простирадла?
 • Простирадла Арія

  Простирадла Руно