З'єднувач жолоба

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

З'єднувач жолоба — цє елемент з'єднання ринв між собою, з метою створення єдиної, герметичній системи стоку дощової і талої води з даху будівлі. Як і інші комплектуючі водостоку, з'єднувачі призначені під конкретні типи жолобів (варіюються по діаметру). Саме тому при виборі рекомендуємо детально вивчати технічні характеристики представлених нами моделей кріплень.

Купити ці та інші деталі для створення водостоку ви можете в інтернет-магазині «Наша Стройка» з доставкою по Україні!

Як вибрати з'єднувач для жолоба

Щоб деталь підійшла під інші компоненти покрівельного водостоку, необхідно враховувати 2 основні параметри, в ході здійснення покупки:


  1. Система водостоку. В даному випадку важливо підібрати з'єднувач жолоба, що підходить за своїм розміром, діаметру, до решти складових частин водостоку. У нас представлені різні типи систем (130/100, 90/75, 125 та інші).

  2. Колір з'єднувача. Він повинен збігатися з основним кольором водостоку, який ви придбали для установки.

Всі з'єднувачі, які представлені на нашому сайті, виготовлені з полівінілхлориду. Матеріал стійкий до тривалого впливу ультрафіолетових променів, не боїться атмосферних опадів, а також легко переносить різкі перепади температур. На представлену продукцію виробник дає гарантію 10 років! А завдяки унікальній формі жолоба, виключена можливість переливу води на фасад, навіть за дуже інтенсивного потоку.

Купити з'єднувач ринви в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Вибирайте даний елемент будь-якої необхідної вам конфігурації і замовляйте його за прийнятною ціною на нашому сайті! «Наша Стройка» - це широкий спектр товарів для дому і саду, купити які ми пропонуємо з доставкою по Україні!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.