В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Секційний паркан

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Багато хто задумується над питанням, який забор краще всього встановити на дачі, щоб сумістити доступну ціну, надійність і красивий зовнішній вигляд. Все більшу популярність набувають металеві секційні огорожі з міцної металевої сітки. Такі металеві забори Ви могли бачити навколо територій шкіл, лікарень і спортивних майданчиків Києва та інших міст України. Популярність дротових огорож цілком заслужена, і в цій статті ми розберемося чому саме.

Секційний металевий забор з полімерним покриттям – основні переваги

Якщо Ви хочете встановити надійну огорожу і при цьому не готові вкладатися в капітальне будівництво, то напевне розглядали варіанти сітчастих заборів. І якщо огорожа з сітки-рабиці обтягнутої сіткою для затінення – це прийнятний, але зовсім дешевий варіант, то секційні забори з сталевого дроту поєднують в собі:

  1. Простоту конструкції і монтажу. Ви отримаєте готові секції з зарання відомими розмірами. Тому легко розмістити ділянку і позначити місця для встановлення стовпчиків.

  2. Якісне заводське покриття: оцинкована сталь з полімерною фарбою. Фарбування розраховане мінімум на 10 років експлуатації під відкритим небом. При цьому у огорожі стильний і строгий вигляд.

  3. Міцність та низька вартість. Дротяний забор коштує дешевше і більш довговічний ніж із профнастилу і дерева.

  4. Простір перед і за дротяною огорожею гарно проглядається, що важливо для об’єктів, що охороняються.

  5. Немає перепони для повітря, а прилеглі ділянки землі не перегріваються (як у випадку з огородженням території профнастилом). Тому металевими секційними заборами часто огороджують сади, городи.

Секційний металевий забор і опори для нього

Для секційних заборів використовують металеві стовпчики круглої чи прямокутної форми. Оскільки огорожа з сітки дуже легка і у неї практично немає парусності (навіть сильний вітер не «помітить» сітчастий забор як перепону), то стовпчики не обов’язково бетонувати, можна просто забити в ґрунт. Рекомендуємо купити спеціальні набори для монтажу секційних заборів. В комплект входить загострений оцинкований наконечник, сам стовпчик і хомути для фіксації дротяної огорожі.

Така конструкція прискорює монтаж огорожі в декілька разів. Прекрасно підходить для територій з доглянутим газоном, оскільки газон не буде пошкоджено. Все, що потрібно для встановлення огорожі це:

  1. Розмітити територію і забити в землю наконечники (звичайною кувалдою чи електричним відбійним молотком). В результаті на поверхні повинно залишитись лише основа, в якій буде закріплена опора. При розмітці враховуйте запас на ширину самих стовпчиків і кріплень. Якщо ви встановлюєте забор з шириною секції 2,5 метра, а ширина стандартної опори 60 мм, то відстань між центрами опор повинна бути 2620 мм.

  2. Далі встановлюємо сталеву опору і фіксуємо її в основі наконечника покрівельними саморізами. 

  3. Фіксуємо дротяні секції спеціальними хомутами з відривними гайками. Після повної затяжки шестигранна головка гайки відривається (антивандальна функція). Зловмисник не зможе відкрутити гайку і проникнути на територію, знявши всю секцію забору. 

Купити секційний металевий забор в інтернет-магазині

Якщо Ви вже визначилися з периметром металевого забору і підрахували кількістю необхідних елементів, то можете:

  • Прислати нам список (специфікацію) – ми підрахуємо суму і відправимо рахунок для оплати;

  • Замовити товар самостійно – просто натисніть кнопку «Купити»;

  • Замовити матеріали телефоном.

Якщо Вам потрібна консультація з вибору типу огорожі і підрахунку потрібної кількості матеріалів, телефонуйте. Наші спеціалісти допоможуть підібрати потрібне і відмовитися від зайвого.

Питання, що часто виникають про секційний паркан:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Секційний паркан?
  • Ціна на Секційний паркан від 18 до 3 795 грн.