Грунтовка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Грунтовка - це різновид будівельної хімії, з допомогою якої виконується підготовка основи під нанесення оздоблювальних або фінішних матеріалів, для поліпшення адгезійних і зміцнюючих властивостей поверхонь.

Купити суміш для грунтовки з будь-яким складом можна в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". Замовляйте у нас грунтовку з доставкою по Україні!

Види і особливості грунтовок

Суміші розрізняються в першу чергу по області застосування. Так, є універсальні грунтовки, призначені під обробку конкретних матеріалів:

 • дерево і плитні пиломатеріали;
 • мінеральні підстави і камінь;
 • метал.

Також продукція варіюється за властивостями. Наприклад, базові грунтовки служать для підготовки основи під фарбування, нанесення будівельних сумішей. Окремо є продукція, яка має антисептичними властивостями, вона запобігає утворенню грибка і цвілі. Очевидно, що і ціна на них вище. Не останнє місце в цьому переліку займають і глибокопроникаючі грунтовки. Їх роль зводиться до зменшення споживання води поверхнями, що сприяє більш економічній витраті матеріалів при наступному нанесенні.

Ви можете купити грунтуючі засоби, які повністю готові до використання, так і концентрати (їх перед застосуванням потрібно розводити водою в пропорціях, зазначених виробником).

Хочете купити грунтовку? Замовляйте її в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою по Україні!

На нашому сайті представлена ​​продукція від провідних українських та європейських виробників. Ми пропонуємо тільки якісні грунтувальні сполуки за максимально прийнятними для вас цінами! Звертайтеся до фахівців нашого інтернет-магазину, якщо в ході придбання вам знадобитися допомога або ж ви захочете дізнатися більш детальну інформацію про властивості та особливості використання будівельної хімії.

Питання, що часто виникають про грунтовка:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Грунтовка?
 • Ціна на Грунтовка від 55 до 2 013 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Грунтовка?
 • Грунтовка Baumit

  Грунтовка Ceresit

  Грунтовка Moment

  Грунтовка Artisan

  Грунтовка Element