В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вітробар'єр

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Мінеральна вата, якою утеплені стіни під сайдингом, також потребує захисту. Щоб в утеплювач не потрапляла волога і він не вивітрювався, розроблений спеціальний вид супердифузійної мембрани – вітробар’єр.

Монтується вітрозахисна мембрана безпосередньо на утеплювач. Для облицюванням використовують сайдинг, фасадні панелі або інший матеріали з класу вентильованих фасадів.

Вітробар'єр - купити або заощадити

Навіщо захищати мінеральну вату, адже з нею нічого не станеться, та й в характеристиках заявлено, що вона і водовідштовхувальна і не горить, і не псується. Все це так, але є нюанси:
  1. Утеплювачем слугує не сама вата, а нерухомий повітряний прошарок, який утримують волокна. Постійний потік повітря в системі вентильованого фасаду «вихолоджує» зовнішній шар, якщо він не закритий щільною перешкодою. А це втрати теплоізоляційних властивостей до 20%.
  2. Той же потік видуває і руйнує частину волокон. І зовнішній шар мінеральної вати втрачає щільність і структуру. Це незворотні руйнування і зменшення терміну служби в кілька разів. Ціну демонтажу та ремонту тяжко навіть уявити.
  3. Базальтова вата без захисту хоч і погано, але все ж таки набирає вологу, а мокра вата перестає бути теплоізолятором.
Вітробар’єр потрібен, щоб:
  • не пропускати воду до утеплювача, елементам обрешітки і несучої стіни;
  • захищати структуру волокон від механічного вивітрювання;
  • давати системі утеплення «дихати» - випаровувати вологу яка просочується крізь стіни і висихати конденсату, якщо роса з’явилася в товщі мінеральної вати;
  • захищати утеплювач від УФ-випромінювання (в залежності від обраного Вами матеріалу, УФ-стабільність може досягати до 120 днів).
Всі ці, на перший погляд, суперечливі властивості об'єднує в собі особливий вид підпокрівельних плівок і мембран – вітробар’єр. За структурою це двошарова мембрана з односторонньою паропроникністю. Вона гідро- та вітрозахисна, при цьому паропроникаюча.
  1. Зовнішній шар вітробар’єру відповідає за міцність і УФ стабільність (до 4-х місяців).
  2. Внутрішній шар забезпечує гідрозахист (не пропускає воду всередину). А також високу паропроникність (волога зсередини може безперешкодно випаруються).
Тепер Ви знаєте, що придбати вітробар’єр для вентильованого фасаду - це не мода, а необхідність. А в нашому інернет-магазині Ви можете купити один з кращих матеріалів Вітробар’ер ТМ, від чеської компанії JUTA. Серед ключових переваг цього матеріалу:
  • підвищена міцність;
  • високі ергономічні властивості;
  • екологічність продукту, який не містить і не виділяє токсичних речовин і повністю безпечний для людини;
  • підвищений термін служби;
  • стійкість до впливу хімічних речовин, УФ випромінювання.
При цьому ціна матеріалу більш ніж доступна.

Монтуйте вітробар’єр правильно – ціна помилки достатньо велика

В нас є безкоштовна послуга консультація з фахівцями технічного відділу, наполегливо рекомендуємо скористатися перед тим як придбати вітробар’єр. Ключові моменти монтажу:
  1. Вітрозахисна мембрана укладається і кріпиться безпосередньо на утеплюючий шар без зазору.
  2. Вітробар'єр призначений для вертикальних стін і фасадів. Для скатних покрівель існують інші види гідрозахисних паропроникних мембран.
  3. Полотна вітробар’єру укладаються «внапуск». Скріплюються за допомогою спеціальних будівельних монтажних стрічок для досягнення максимального гідро- вітрозахисного ефекту.
  4. Для кріплення до обрешітки можна використовувати спеціальні цвяхи з нержавіючої сталі або сталеві скоби. Місця таких кріплень також проклеюють спеціальними стрічками, щоб відновити цілісність захисту.
Сама по собі процедура монтажу не відрізняється великою складністю. Але, як і скрізь, є свої певні нюанси, які важливо враховувати, щоб досягти 100% ефективності. Саме тому перед використанням вітробар’єру наполегливо рекомендуємо вивчити рекомендації фахівців з технології монтажу або ж доручити цей процес професіоналам!

Ціна вітробар’єру набагато менша вартості крокв, сайдингу або іншого типу обшивки, а важливість не менше. Тому рекомендуємо відмовитися від помилкової економії і купити якісний матеріал, який прослужить стільки ж скільки стоятиме сам будинок.

Купити вітробар’єр в Україні з доставкою – інтернет-магазин «Побудуй»

Отже, Ви вирішили утеплити будинок під облицювання сайдингом або подібним матеріалом. І вже знаєте, що без вітрозахисної мембрани не обійтися.

Чому вигідно придбати вітробар’єр в «Побудуй»:

  • ми розуміємося на матеріалі і підберемо саме те що Вам потрібно;
  • у нас свій склад, а тому ціна і швидкість доставки Вас приємно здивують, і так, самовивіз теж є;
  • у нас офіційна гарантія, на всі види покрівельних мембран, а значить заміна і повернення можливі без проблем.
Якщо у вас є конкретні питання по наявності та доставці або по технічних властивостях, телефонуйте або пишіть в онлайн-чат. Ми обов'язково знайдемо, що вам запропонувати.

Питання, що часто виникають про вітробар'єр:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вітробар'єр?
  • Ціна на Вітробар'єр від 522 до 3 135 грн.