В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Санки (санчата)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Яке щастя, що у нас такі різноманітні пори року. Кожна з них дарує нам свої власні розваги, ігри, радість і сміх наших дітей. Зима, звичайно ж, не виняток. Сніжки, катання на лижах і ковзанах, на санках і снегокатах, снігові баби і замки зі снігу або льоду. Якщо говорити про санки, то вони не тільки розвага, але корисні і зручні. Наприклад, коли малюк з вами і потрібно швидко сходити в магазин або до садка велику відстань, яке йому складно пройти по снігу. Що б покупка була всім на радість, потрібно знати певні правила при виборі і використанні.

Як вибрати дитячі санки?

Незалежно від вибору, щоб покупка послужила Вам довгі роки, звертайте увагу на поради виробника про максимальне навантаження. І не забувайте про правила безпеки, таких, як «гірка повинна знаходитися далеко від проїжджої частини»! Вибрати дитячі санки досить просто, головне зверніть увагу на:

  1. Вік дитини. Це найважливіший критерій при виборі!

  2. Необхідна ступінь компактності. Для зберігання в весняно-літній період.

  3. Матеріал виготовлення та тип.

Тепер розглянемо кожен з пунктів більш детально.

Види санок і вік дитини – поняття нероздільні

Для кожної вікової групи виробники розробили санки, які максимально задовольняють запити дітей і батьків:

  • Для самих маленьких дітей у віці до року в обов'язковому порядку повинні бути ремені безпеки. Всі краї і кути повинні бути обтічні, а форма, особливо сидіння – ергономічною і зручною. Так як дитина сама кататися в такому віці ще не в змозі, повинні бути передбачені тягові ремені і / або ручки-штовхачі. УВАГА! Через дорогу дитини можна перевозити на санках при наявності ручки-штовхача, що б санки з дитиною були попереду. Якщо є тільки тяговий ремінь, малюка необхідно взяти на руки.

  • Дітям у віці від 1,5 до 3-х років можна купувати санки без ременів безпеки, але обов'язково зі спинкою. Правила щодо тягового ременя і ручки-штовхача залишаються в силі. Не забувайте про те, що маленькі діти сидять в санках, а не активно рухаються. Тому потрібно особливу увагу приділити теплому одягу і / або додатковому укутуванні. Для другого варіанту в нашому дитинстві використовували ковдри. Більш сучасні і дуже зручні – спеціальні чохли, які можуть бути з хутряним утеплювачем або синтепоновим.

  • Дітей у віці від 3-х до 5-ти років можна порадувати швидкісними моделями, оскільки просто їхати по рівній дорозі їм уже не цікаво. Такі санки можуть бути без спинки і підлокітників, вони низькі і широкі. До швидкісних моделей належать і пластикові санчата, Ледянка. Зазвичай вони зроблені з міцних матеріалів, витримують великі навантаження, дозволяють батькам кататися разом з дітьми, і використовуються малюками до віку «поки не набридне».

  • Дітям старше 5-ти років крім швидкісних моделей сміливо можна купувати снігокати, керовані санки або снігомобілі. Деякі виробники пишуть, що керовані моделі розраховані для дітей від 3-х років. Але потрібно розуміти, що дитина може не впоратися з керуванням. Рішення повинні приймати батьки, грунтуючись на розвиток дитини, моторики і реакції.

Щоб дитячі санки влітку не були «більмом на оці»

Зима закінчилася, сніг розтанув і виникає питання «куди подіти санки». Звичайно, якщо є вільні квадратні метри в квартирі, балкон, комора або хороші сусіди з загальними дверима (можна поставити санки в коридорі), то дане питання не актуальне. Але якщо мова йде про малогабаритні квартири, то ідеальним рішенням будуть складні моделі або санки-трансформери (де можна скласти, хоча б, спинку і підлокітники). Інший варіант – вибирайте такі санки, які помістяться під ліжком або на шафі.

Які бувають санки і який матеріал вибрати?

Різноманітність матеріалів виготовлення, різновидів моделей заплутають голову будь-якому батькові. Тому ми коротко описали все, що необхідно знати для прийняття остаточного рішення.

  • Металеві – найчастіше це алюмінієві санки. Класичні моделі санок, з якими виросло не одне покоління. Мають дерев'яні дошки в якості сидіння, можуть бути зі з’ємною або стаціонарною спинкою, тяговим ременем і ручкою-штовхачем. Залежно від матеріалів можуть витримувати дуже великі навантаження (до 120 кг), тому використовуються не тільки дітьми. Зустрічаються моделі з металевим каркасом і текстильним сидінням. Складні санки і санки коляски також відносяться до цієї категорії.

  • Дерев'яні санки – часто мають класичну форму. Тільки варіанти для самих маленьких можуть бути у вигляді стільчика на полозах. Виробники використовують натуральне дерево – бук, а для міцності при великих навантаженнях, полози підсилюють металевими вставками. Такі санки зазвичай важкі.

  • Пластикові санки набирають все більше популярності. Якість використовуваного пластику дозволяє витримувати великі навантаження, тому такі моделі служать довгі роки і навіть батьки можуть гратися разом зі своїми дітлахами.

Сучасні санки з пластику бувають дуже різні:

  1. Пластикові санки для малюків – безпечні, зручні.

  2. Ледянки – вони ж санки-тарілка; санки-корито. Це окультурений варіант шматка картонної коробки або портфеля. Швидкі і міцні. Часто навіть без обмежень по вазі.

  3. Санчата - для дітей від 5-ти років, оскільки обтічні, швидкісні, не мають спинки і бортиків. Розроблено спеціально для швидкісних спусків. Можуть бути розраховані на одного або двох пасажирів.

  4. Снігомобілі – це керовані санки, які мають кермо, одну або дві лижі, часто приховані в дизайні. Вони можуть мати гальмо, амортизатори що робить їх більш безпечними і цікавими для дітей. Також бувають моделі для двох дітлахів.

  5. Снігокат – також має кермо, за зовнішнім виглядом нагадують триколісний велосипед. Рекомендовані для дітей від 5-ти років. А ось верхній віковий кордон не мають, оскільки каркас зроблений із сталі.

Бажаєте мати можливість чути дитячий сміх і зміцнювати здоров'я своїх дітей взимку? Тоді Вам потрібно купити дитячі санки. Якщо Ви не визначилися з моделлю, телефонуйте в магазин “Побудуй” і наші співробітники допоможуть підібрати саме ту модель, яка підійде Вам за всіма критеріями.

Питання, що часто виникають про санки (санчата):

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Санки (санчата)?
  • Ціна на Санки (санчата) від 81 до 5 850 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Санки (санчата)?
  • Санки (санчата) AlpenGaudi

    Санки (санчата) KIDIGO

    Санки (санчата) PBD

    Санки (санчата) PLASTKON

    Санки (санчата) Prosperplast