Леза для будівельного ножа

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Леза для будівельних ножів – це тонкі висувні сегментні вістря з гостротою брити. Вони відносяться до видаткових матеріалів серед будівельних інструментів і обладнання. Купити змінні леза для будівельних ножів можна не тільки в будівельних магазинах, але і в канцелярських. Вони дуже зручні, коли кромка тупиться лезо висувається на один сегмент, кінець обламується і виходить знову гостра кромка. Існує кілька стандартів ножів і змінних лез до них, є спеціальні монтажні ножі-трапеції у яких змінні леза НЕ відламуються, а змінюються цілком, розберемося трохи докладніше.

Леза для будівельних ножів

Види і критерії якості лез для будівельних ножів

Коротко пройдемося типами ножів, адже і вибір лез безпосередньо залежить призначення і фізичних параметрів ножа.

Отже, ви можете купити один з декількох дуже схожих за конструкцією ножів з висувним сегментним вістрям:

 • канцелярські пластикові тонкі зі значними люфтами і зазорами в корпусі – ширина леза 9-18 мм;

 • будівельні, їх ще називають шпалерні або малярські – відрізняються масивним руків'ям лезо ковзає всередині металевої напрямної, бувають на ширину лез 18 або 25 мм;

Це найпоширеніші версії до них підходять однакові леза для будівельних ножів купити які можна як в будівельних, так і канцелярський магазинах. У них є чіткий стандарт по довжині ширині і товщині:

 • 85х9х0,43 мм;

 • 110х18х0,55 мм;

 • 126х25х0,7 мм.

Але є й інші спеціалізовані ножі:

 1. Дисковий ніж для різання підлогових покриттів типу ковроліну. Поки це рідкість, але «набирає обертів», дискове лезо змінне і його теж можна купити окремо.

 2. Ножі трапеції для розкрою досить товстих матеріалів на зразок покрівельної ПВХ мембрани, лінолеуму, розрізання ізоляції силових кабелів і т.д. Тут лезо сидить жорстко, зроблено з більш товстої сталі, його не можна висунути і відламати сегмент, що затупився. Але воно двостороннє, коли робоча кромка затупиться, його потрібно перевернути і працювати далі. Леза для будівельних ножів трапецієподібної форми можна купити тільки в спеціалізованих магазинах.

Також на вигляд однакові вироби від різних брендів мають принципово різними характеристиками: якість заточування, зносостійкість і т.д. Звичайно ціна лез для будівельних ножів копійки, і, якщо попалася невдала партія то не проблема викинули і взяли нові. Але все ж краще не ризикувати і брати витратні матеріали перевірених брендів. Якщо у вас ще немає власного «білого списку» сформулюйте завдання нашим менеджерам, і ми самі підберемо декілька оптимальних варіантів. За вами залишиться лише остаточне рішення.

Чому леза для будівельних ножів купити вигідно в Нашій Стройці

По-перше, у нас є в продажу самі ножі і багато супутніх товарів для будівництва і ремонту. Якщо вам потрібна не просто пачка лез для шпалерного ножа, у нас є:

 • малярні приналежності, пензлики і валики для фарби і для клею;

 • електроінструмент – шуруповерти, болгарки, перфоратори і т.д.;

 • утеплювачі: пінопласт, екструдований пінополістирол та гіпсокартон.

По-друге, не у всіх є доступ до великих будівельних гіпермаркетів і ми можемо заощадити ваш час. Ви можете замовити комплект товарів і не важливо – це пара якихось витратних матеріалів або комплект сайдингу для обшивки будинку, все приїде вчасно і без переплат за доставку.

Якщо виникли питання по наявності, термінів доставки і способу оплати, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо відповідний варіант.

Питання, що часто виникають про леза для будівельного ножа:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу леза для будівельного ножа?
 • Ціна на леза для будівельного ножа від 3 до 994 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі леза для будівельного ножа?
 • Леза для будівельного ножа Finland

  Леза для будівельного ножа Hardy

  Леза для будівельного ножа Neo

  Леза для будівельного ножа Stanley

  Леза для будівельного ножа Tolsen

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.