Леза для будівельного ножа

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Леза для будівельних ножів – це тонкі висувні сегментні вістря з гостротою брити. Вони відносяться до видаткових матеріалів серед будівельних інструментів і обладнання. Купити змінні леза для будівельних ножів можна не тільки в будівельних магазинах, але і в канцелярських. Вони дуже зручні, коли кромка тупиться лезо висувається на один сегмент, кінець обламується і виходить знову гостра кромка. Існує кілька стандартів ножів і змінних лез до них, є спеціальні монтажні ножі-трапеції у яких змінні леза НЕ відламуються, а змінюються цілком, розберемося трохи докладніше.

Леза для будівельних ножів

Види і критерії якості лез для будівельних ножів

Коротко пройдемося типами ножів, адже і вибір лез безпосередньо залежить призначення і фізичних параметрів ножа.

Отже, ви можете купити один з декількох дуже схожих за конструкцією ножів з висувним сегментним вістрям:

  • канцелярські пластикові тонкі зі значними люфтами і зазорами в корпусі – ширина леза 9-18 мм;

  • будівельні, їх ще називають шпалерні або малярські – відрізняються масивним руків'ям лезо ковзає всередині металевої напрямної, бувають на ширину лез 18 або 25 мм;

Це найпоширеніші версії до них підходять однакові леза для будівельних ножів купити які можна як в будівельних, так і канцелярський магазинах. У них є чіткий стандарт по довжині ширині і товщині:

  • 85х9х0,43 мм;

  • 110х18х0,55 мм;

  • 126х25х0,7 мм.

Але є й інші спеціалізовані ножі:

  1. Дисковий ніж для різання підлогових покриттів типу ковроліну. Поки це рідкість, але «набирає обертів», дискове лезо змінне і його теж можна купити окремо.

  2. Ножі трапеції для розкрою досить товстих матеріалів на зразок покрівельної ПВХ мембрани, лінолеуму, розрізання ізоляції силових кабелів і т.д. Тут лезо сидить жорстко, зроблено з більш товстої сталі, його не можна висунути і відламати сегмент, що затупився. Але воно двостороннє, коли робоча кромка затупиться, його потрібно перевернути і працювати далі. Леза для будівельних ножів трапецієподібної форми можна купити тільки в спеціалізованих магазинах.

Також на вигляд однакові вироби від різних брендів мають принципово різними характеристиками: якість заточування, зносостійкість і т.д. Звичайно ціна лез для будівельних ножів копійки, і, якщо попалася невдала партія то не проблема викинули і взяли нові. Але все ж краще не ризикувати і брати витратні матеріали перевірених брендів. Якщо у вас ще немає власного «білого списку» сформулюйте завдання нашим менеджерам, і ми самі підберемо декілька оптимальних варіантів. За вами залишиться лише остаточне рішення.

Чому леза для будівельних ножів купити вигідно в Нашій Стройці

По-перше, у нас є в продажу самі ножі і багато супутніх товарів для будівництва і ремонту. Якщо вам потрібна не просто пачка лез для шпалерного ножа, у нас є:

  • малярні приналежності, пензлики і валики для фарби і для клею;

  • електроінструмент – шуруповерти, болгарки, перфоратори і т.д.;

  • утеплювачі: пінопласт, екструдований пінополістирол та гіпсокартон.

По-друге, не у всіх є доступ до великих будівельних гіпермаркетів і ми можемо заощадити ваш час. Ви можете замовити комплект товарів і не важливо – це пара якихось витратних матеріалів або комплект сайдингу для обшивки будинку, все приїде вчасно і без переплат за доставку.

Якщо виникли питання по наявності, термінів доставки і способу оплати, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково підберемо відповідний варіант.