Лампи паяльні

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Паяльні лампи є спеціальним інструментом де нагрівання і плавлення матеріалів йде за рахунок відкритого полум'я. А це означає, що робота пов'язана з підвищеною небезпекою. В якості палива для пальників та паяльних ламп застосовуються горючі пари бензину або природний газ. При цьому потрібно розуміти, що в спеціально призначеному для цього випарнику відбувається перетворення використовуваного палива в газоподібний стан. В цей же час за рахунок своїх конструктивних особливостей струменева подача затягує повітря.

Призначення і сфера застосування паяльних ламп

На сьогоднішній день найбільш поширеним варіантом є продукти форсуночного виду. У ролі пального найчастіше використовується гас, газ (пропан або бутан), спирт або бензин.

Газові паяльні лампи відрізняються високою енергоефективністю та простотою в експлуатації. Додатковою перевагою виступають компактні розміри випарника. Газові балони, до яких відбувається підключення, також мають невеликі габарити.

Лампи паяльні знайшли своє широке поширення, як при видаленні, так і при розігріві різноманітних лакофарбових покриттів, розплавленні сплаву, видаленні щетини зі свинячих туш та нагріву деталей. Крім того, такі пристрої часто необхідні при проведенні зварювальних й ремонтних робіт.

Як вдало вибрати і купити паяльні лампи за вигідною ціною?

Одними з головних особливостей інструментів вважається:
  • тип зварювального полум'я;
  • діаметр вихідного отвору;
  • діаметр горловини пальника;
  • вид з'єднання з балоном.
Залежно від даних параметрів паяльні лампи можуть мати різні геометричні розміри і вагу самого пристрою.

Вага та розміри пристрою будуть впливати на зручність та комфорт маневрування, доступ в важкодоступні місця при виконанні авторемонтних, слюсарно-монтажних або будівельних робіт. Крім того, слід уважно стежити за правильною наповнюваністю резервуара.

При виборі того чи іншого товару звертайте увагу на підсумкову комплектацію пристрою та вид використовуваногопалива. Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити лампи паяльні за вигідною ціною. В асортименті нашого ресурсу представлена продукція від перевірених брендів.