0 грн. 0

Шини для бензопил і електропил

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Направляюча шина для бензопили або електропили є стрижневим елементом інструменту. Вона забезпечує напрям руху і плавність ходу ланцюга. Як і ланцюг для бензопили, вона є змінною (витратною) деталлю пилки. У зв'язку з тим, що ця  деталь для електропил і бензопил є однаковою, далі будемо використовувати найменування «шина для бензопили» або «шина для електропили» маючи на увазі обидва інструмента. Значення шини в процесі роботи пили важко переоцінити. Тому, купити контрафактну шину на бензопилу неприпустимо. Шина для електропил, яка випущена  виробником, що добре себе зарекомендував, є гарантією зручної та безпечної роботи.

Як влаштована шина для бензопили

Її виготовляють з трьох смуг металу, скріплених за допомогою заклепок. Схематично конструкцію показано на малюнку.

Зовнішні накладки роблять з міцного металу, здатного зберігати форму при високих механічних навантаженнях. Штриховою лінією на схемі позначена внутрішня смужка металу, товщина якої задає товщину паза. Товщина паза співпадає з товщиною хвостовиків робочого ланцюга. Ведена зірочка кріпиться з використанням голчастого підшипника між двома зовнішніми пластинами шини для пил. Параметри зірочки визначає крок ланцюга, що використовується.

Як вибрати шину для бензопили і які параметри враховувати

Щоб купити шину, яка підходить до вашої бензопили важливо враховувати дві характеристики.

 1. Довжина - це ключовий параметр. Будь-яка бензопила виробляється з розрахунку на певну довжину шини. При збільшенні довжини обов'язково збільшується потужність двигуна. Заміна довжини на меншу або більшу призводить до передчасного зносу деталей силової установки пили і самої шини. При відсутності (втраті) технічної документації на бензопилу, щоб купити шину для бензопили, необхідно використовувати розміри або маркування старої шини.
 2. Товщина направляючого паза. Теж дуже важлива характеристика. Залежить від типу пилки (побутова, напівпрофесійна або професійна) і потужності двигуна. Використання шини з товщиною паза меншою, ніж товщина хвостовика ланцюга неможлива. Якщо ж товщина паза більше товщини хвостової частини, то це призведе до швидкого зносу шини разом з ланцюгом, і можливого заклинювання пилки.

При виборі дуже важливо використовувати продукцію виробника, рекомендованого в технічному описі пилки. В крайньому випадку, потрібно купити шину для електропили відомих виробників, або виробників, яких рекомендують фахівці. Критерій досить важливий, тому що він впливає на безпеку, зручність роботи і на саму можливість виконання роботи.

Як правильно обслуговувати шину для бензопили

Шина знаходиться під постійною механічним навантаженням. Її справність гарантує працездатність, тривалість служби і плавність роботи пилки. Для підтримки її працездатності в потрібному стані досить виконувати кілька обов'язкових правил.

 1. Використовувати ланцюга зі штатним кроком сегментів. Встановлення ланцюга з іншим кроком можлива, але це призведе до швидкого виходу з ладу веденої зірочки, без якої шина стає непрацездатною. Використання ланцюга з позначеним кроком є ​​обов'язковою вимогою, а не рекомендацією.
 2. Товщина хвостовика ланцюга для бензопили повинна точно відповідати товщині направляючого паза шини. Менша товщина хвостовика призводить до швидкого руйнування деталі.
 3. Після виконання роботи необхідно ретельно очистити шину, а при можливості і направляючий паз від тирси, пилу і бруду.
 4. Періодично, перед початком роботи, необхідно змащувати підшипник вторинної зірочки. Отвори для змащення розташовані на зовнішніх металевих напрямних, в районі розташування веденої зірочки.

Купити направляючу шину для електропили або бензопили в інтернет-магазині Наша Стройка

Замовляйте шини для бензопил в інтернет-магазині Наша Стройка. Інтернет-магазин Наша Стройка - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.


Питання, що часто виникають про шини для бензопил і електропил:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Шини для бензопил і електропил?
 • Ціна на Шини для бензопил і електропил від 100 до 4 659 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Шини для бензопил і електропил?
 • Шини для бензопил і електропил DeWALT

  Шини для бензопил і електропил ECHO

  Шини для бензопил і електропил Einhell

  Шини для бензопил і електропил Husqvarna

  Шини для бензопил і електропил Oregon