0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
402
1185

Вішалки для одягу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Кімнатна вішалка для верхнього одягу і парасольок – це практична і зручна річ. Окрім того, вона може вважатися самостійним елементом декору. Не дарма існує вираз, що театр починається з вішалки. Тим паче що ціна підлогової вішалки співставна з вартістю настінної, до того ж не потрібно нічого свердлити, та й передпокій буде виглядати оригінально і аристократично.

Вішалка для одягу в сучасному інтер’єрі

Навіть в передпокою у Вас містка шафа, а в спальні улюблений стілець, на якому висить одяг відкрита підлогова вішалка згодиться обов’язково. В холодну пору року на вулиці часто сиро, дощ чи сніг, в результаті верхній одяг намокає. На кімнатній вішалці одяг висихає швидше ніж в замкнутому просторі шафи. Окрім того, зручно, коли повсякденний одяг на виду і завжди під рукою.

Вішалка для одягу – критерії вибору

  1. Виконання. Класика кругла чи вішалка-стійка під тремпелі на коліщатках. Для дому краще підходить перший варіант. Кімнатні вішалки роблять з дерева, сталі, чи навіть з мармуру. Ціна залежить від художньої цінності, тонкості обробки і цінності сировини.

  2. Стійкість. Чим нижчий центр ваги, тим краще. Широкі і масивні основи для вішалок, це плюс при вирішенні яку саме модель купити.

  3. Зовнішній вигляд вішалки. Тут підхід дуже індивідуальний, хтось вибирає класику, а комусь по-душі нестандартні дизайнерські рішення з необробленої деревини і художньої ковки. Обмежити фантазію може лише захмарна ціна.

Остаточне рішення, який виріб купити приймати Вам, наша задача надати вибір і якісно виконати замовлення.

Купити вішалку для одягу в інтернеті

Хоча в інтернет-магазині товар не можна промацати і оцінити якість виготовлення, але є інші переваги:

  • Ціна в звичайному магазині меблі та інші аксесуари коштують на 20-30% дорожче, тому прощупати і оцінити якість можна там, а замовити річ вже через інтернет;

  • Характеристики, фотографії, і опис товару доступні 24 години на добу;

  • Доставка – привеземо замовлення за адресою чи на відділення перевізника за 1-2 дні в будь-яке місто України.

Якщо потрібна консультація, телефонуйте. Дамо відповідь на всі питання, допоможемо визначитися з вибором, запропонуємо зручний спосіб доставки і оплати.

Питання, що часто виникають про вішалки для одягу:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вішалки для одягу?
  • Ціна на Вішалки для одягу від 402 до 1 185 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Вішалки для одягу?
  • Вішалки для одягу AMF