0 грн. 0

Стрибунки для дітей

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Відчуття польоту і невагомості дуже подобається дітям, вони отримують справжнє задоволення від всіляких гойдалок, батута, каруселі та інших атракціонів. А самі крихти кричать від щастя, коли їх підкидають на руках люблячі батьки. Дарувати дитині ще більше задоволення кожен день стало легко, як ніколи, з винаходом такої простої і корисної речі, як стрибуни. Вони бувають двох видів: для малюків до двох років і для дітей старшого віку, від двох до дев'яти. Принципових відмінностей немає, але деяка різниця все ж таки присутня.

Стрибуни для самих маленьких

Перший пріоритет в конструкції даного атракціону завжди відводиться безпеки малятка. Слабкі поки ще ручки і ніжки, гнучкий хребет - все це повинно бути надійно захищене за допомогою спеціальної багаторівневої підтримки, валиків для підкріплення спинки, м'якого і щільно облягаючого тіло сидіння-памперса, або пластикового обруча, за який зручно триматися під час стрибків.

Подвійна амортизація за допомогою пружин і еспандернимі шнурами гарантує захист від ударів об підлогу в разі, якщо майбутній космонавт надто розгойдається. Дерев'яна поперечина виключає можливість раптової поломки і аварії, а еластичні м'які матеріали оберігають ніжну шкіру від подразнення. Такі стрибуни залишаться актуальними аж до того моменту, коли малюкові виповниться два роки, після цього варто переходити на більш дорослий варіант.

Стрибуни для дітей середнього віку

«Літуни», як їх часто називають, здатні подарувати ще більше веселощів. Амплітуда розгойдування в них вище, також вище і рівень задоволення. Це не означає, однак, що безпека відійшла на другий план: м'які ремені щільно облягають ноги і пояс дитини, стабільно підтримуючи тіло в правильному положенні і захищаючи від травм.

Еластичні еспандерні джгути миттєво розтягуються в два рази, ні зазнаючи при цьому ні найменшої деформації. Розгойдування відбувається м'яко, даруючи відчуття невагомості і вільного польоту. Дитячі стрибуни-літуни - це подарунок, який припаде до душі будь-якій дитині. Крім нестримних веселощів, вони ще й дуже корисні для здоров'я і фізичного розвитку дитини, як і інші рухливі ігри, яких часом так не вистачає сучасним дітям.

Питання, що часто виникають про стрибунки для дітей:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Стрибунки для дітей?
  • Ціна на Стрибунки для дітей від 650 до 854 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Стрибунки для дітей?
  • Стрибунки для дітей Sportbaby