Фільтр:
Ціна
Від
До
60
396

Кладочні суміші

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Будівельні кладочні суміші - сухий порошковий матеріал, який для отримання розчину зачиняється водою (рідше іншими рідинами). Отриманий розчин активно використовується для кладки стін із штучних будівельних матеріалів.

Якщо ви вирішили купити суміш для кладки, то повинні знати, що це суміш, яка має  досить доступний і простий склад, який вміщує в собі пісок і цемент. У певних випадках можуть застосовуватися різні регулятори швидкості схоплювання, пластифікатори або протиморозні добавки.

Переваги кладочних сумішей

Якщо ви купили кладочну суміш, то отримали практично готовий продукт, який перед застосуванням досить просто розбавити певною кількістю води. Даний спосіб дозволяє уникнути сумнівів щодо якості цементу, який був куплений.

Залежно від виробників, дана категорія продукції може поділятися за ступенем вологопоглинання. Включення пластифікаторів дозволяє гарантувати стабільно високі показники пластичності вже готового розчину, який не буде просідати під час схоплювання.

Наявність фірмових добавок до сумішей допомагає досягти високої якості готової кладки, мінімізувати ризик утворення плям і висолів на її поверхні. Максимальні показники адгезії до облицювальних матеріалів забезпечують у результаті міцність готової конструкції.

Відмінною особливістю сухих кладок сумішей є морозостійкість і міцність, що забезпечує тривалий експлуатаційний ресурс готовим стінам із цегли.

Купити кладочні суміші

На нашому ресурсі можна купити кладочні суміші, які представлені в широкій колірній гамі. Це дозволяє споживачам вдало підібрати необхідний колір шва, який буде гармоніювати з відтінком використаної цегли.

У каталозі нашого магазину можна вигідно купити кладочні суміші, які будуть прекрасною альтернативою стандартному розчину з цементу. Тепер кладки з керамічних, кам'яних, бетонних блоків і цегли можливі за будь-якої погоди - починаючи від зимового морозу і закінчуючи літньою спекою.

Питання, що часто виникають про кладочні суміші:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Кладочні суміші?
 • Ціна на Кладочні суміші від 60 до 396 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Кладочні суміші?
 • Кладочні суміші Artisan

  Кладочні суміші Baumit

  Кладочні суміші Kreisel

  Кладочні суміші Moment

  Кладочні суміші Plast