Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Ланцюги для бензопил і електропила

Показати:
12
6 12 36
Сортувати:

Ланцюг для електропили або бензопили є одним з основних змінних комплектуючих. Купити ланцюг для бензопили або електропили важливо правильно. Якщо інші вузли забезпечують пристрій енергією і відповідають за напрямок пропилювання, то ланцюг безпосередньо бере участь в процесі пиляння. Бензопила відрізняється від електропили тільки силовим агрегатом, що забезпечує рух ланцюга. Тому будова і характеристики ланцюгів для бензопили і електропили однакові.

Як влаштовано ланцюг для бензопили

Ланцюг для електропили або бензопили складається з набору сегментів. Кожен сегмент складається з ланок трьох видів:

  1. Робоча ланка - має заточену  частину, що безпосередньо ріже. Поперечний переріз ріжучої частини робочого ланки буває двох видів - чіпперний та чизельний. Відповідно і ланцюги діляться на чіпперні і чизельні. У спеціалізованих ланцюгів ріжучою частиною ланки є побідитові насадка, що вимагає заточування алмазним інструментом.
  2. Ведуча ланка - відповідає за ковзання (рух) ланцюга по направляючій шині пилки. Характеризується наявністю хвостовика, який рухається в пазі направляючої шини під час роботи.В одному сегменті на кожну робочу ланку мається дві ведучих.
  3. Кріпляться ланки між собою за допомогою з'єднувальних ланок, які закріплені заклепками. Кріплення за допомогою заклепок забезпечує поворот в одній площині ланок однієї до  одної. Це допомагає ланцюгу приймати форму направляючої шини. За допомогою з'єднувальних ланок, також об'єднують і сегменти ланцюга.

Для зменшення вартості