Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Звичні раніше ручні інструменти в наш час отримують друге життя і стають більш сучасними. Прекрасний тому приклад – мотобур, який є аналогом звичайного бура. Він використовується для вертикального буріння отворів в землі, наприклад під заливку стовпчиків чи установку стійкових металевих елементів.

Якщо Ви хочете купити мотобур за прийнятною ціною в Україні, замовляйте його з доставкою в інтернет-магазині «Наша Стройка».

Правильний вибір мотобура – на що звертати увагу при покупці?

Основний критерій вибору - це потужність інструменту. Від неї залежить те, в яких об’ємах можна використовувати агрегат, які за діаметром, глибиною і кількістю отвори, що можна створювати.

Наприклад, якщо ви плануєте купити мотобур для домашнього використання., з періодичним бурінням отворів під будівництво у дворі, підійде малопотужний варіант за найбільш прийнятними цінами. Але Якщо у Вас в планах регулярне використання інструменту під монтаж свайних конструкцій, варто вибирати серед моделей сучасного типу, які розраховані на більші об’єми робіт.

При покупці обов’язково звертайте увагу на діаметр бура. Він може варіюватися від 10 см і більше. Також враховуйте і ширину шнеку, яка визначає максимально можливе заглиблення.

Купити мотобур з доставкою по всій Україні – інтернет-магазин «Наша Стройка»

Якщо ви цікавитеся даним типом садової техніки, ми з радістю допоможемо вам підібрати найбільш практичний для Вас варіант.

В Інтернет-магазині «Наша Стройка» Ви отримаєте:

  • широкий вибір мотобурів від різноманітних виробників;
  • професійну консультацію і допомогу при виборі товарів 
  • більший вибір супутньої продукції, для Вас, вашого дому та саду!

Замовляйте все необхідне просто зараз!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.