В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Ґрунтовка для металу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Грунтовка по металу – це спеціальний розчин, призначений для обробки поверхонь. Грунтовка потрібна, щоб заповнити нерівності та сформувати захисний шар від корозії. Ґрунтовки використовують не тільки при промисловому фарбуванні, а й у побуті. Через цей розділ нашого магазину можна вибрати і купити грунтовку по металу для обробки металевих конструкцій, на які буде регулярна дії вологи і високих перепадів температур.

Грунтовка для металу

Грунтовка по металу різновиду та характеристики

Захисний шар грунтовки наноситься перед лакофарбовим покриттям. У складі ґрунтувальних сумішей є спеціальні речовини, які зчіплюються і навіть вступають у реакцію з металевою поверхнею, тим самим не дають їй окислюватися. Саме тому фарба, нанесена без ґрунтовки, тримається набагато гірше, починає відшаровуватися і тріскатися. А якщо наносити лакофарбове покриття на грунтовану поверхню, покриття залишається гладким і цілим не пару років, а 5-8 років. А промислово пофарбовані деталі є десятиліттями.

Грунтовка по металу може бути як основою для нанесення фінішного фарбування, так і самостійним покриттям. Не завжди потрібний яскравий естетичний вигляд, часто досить темно-червоного або сірого покриття. Часто краще покрити деталь ґрунтовкою без фарбування, ніж пофарбувати без ґрунтовки.

Різновиди ґрунтувальних покриттів

Усі суміші для захисної обробки можна розділити за принципом дії:

  • ізолюючі ґрунтовки – не реагують з металом, створюють плівку, яка механічно захищає поверхню від вологи;
  • протекторні – утворюють покриття більш тверде ніж основний метал виключають ризик виникнення глибоких подряпин;
  • фосфатні грунтовки – реагують з поверхнею металу, здатні зупинити окислення і навіть відновити поверхню металу, а також значно покращують адгезію з фінішним ЛФП.

Якщо дивитися на конкретні суміші, їх можна розділити на такі види:

  1. Фосфатуюча ґрунтовка змішується перед нанесенням, зберігається як двокомпонентний матеріал. Містить ортофосфорну кислоту та спеціальну суміш для розведення. Така суміш грунтовки може усунути проблеми навіть на деталях з помітним ураженням іржею, відновлює і зміцнює поверхню, що фарбується.
  2. Алкідна основа дає високу швидкість висихання, буває сірого чи темно-червоного відтінків. Завдяки добавкам та стабілізаторам виходить дуже міцне покриття. Алкідна суміш грунтовки відноситься до ізолюючих і сумісна з більшістю лакофарбових покриттів.
  3. Пасивуюча ґрунтовка по металу – пригнічує процеси корозії, змінює електрохімічні властивості поверхні. За рахунок зміни структури зовнішнього шару пасивуюча грунтовка працює навіть тоді, коли саме покриття зруйноване (подряпини і т.д.)
  4. Протекторна ґрунтовка містить магній та цинк. Внаслідок застигання суміші утворюється зміцнений шар на поверхні металу. Точніше набагато твердіший, ніж основа.
  5. Грунтовка перетворювач допомагає впоратися із вже серйозним шаром іржі.

Іржа без використання грунтовки для металу

Змінює структуру шару, що окислився. Уражений шар металу стає пухким, збільшується в обсязі і легко зчищається з поверхні.

Як вибрати ґрунтовку по металу

Ще раз зробимо акцент на функціях та призначенні ґрунтовки в обробці металевих виробів. Її застосування має такі переваги:

  1. Міцність та стійкість лакофарбового покриття. Без попереднього ґрунтування фарба розшаровуватиметься і обсипатиметься.
  2. Іржа не виникатиме повторно, навіть на старих поверхнях. Тоді як на неґрунтованих деталях за короткий час почнуть проступати плями іржі;
  3. Економія лакофарбових матеріалів. Якщо наносити фарбу на необроблену поверхню, витрата помітно збільшується. Ціна фінішної фарби помітно вище ніж ґрунтовки.

Існує досить багато металевих сплавів як на основі заліза, так і інших металів і під кожен потрібно підібрати «свою» ґрунтовку. Для тонкого сталевого листа і чавунної станини зі слідами корозії потрібні різні грунтовки.

  1. Для виробів із чорних сплавів, таких як чавун та сталь потрібна ґрунтовка, яка перешкоджає корозії. Наприклад, алкідна.
  2. Для кольорових металів, які і так не схильні до корозії ґрунтувальна суміш потрібна щоб забезпечити адгезію з фінішним покриттям. Ну і допоможе заповнити дрібні нерівності, щоб поверхня була гладкою і добре виглядала. Тому завжди перевіряйте призначення, не всі суміші для ґрунту підходять для кольорових металів.
  3. Оцинковані поверхні дуже погано фарбуються. Якщо цинковий шар передбачався як фінішне покриття. Вирішити цю проблему допоможуть суміші для грунтовки з органічних розчинників. Вони підходять і для покриття виробів з кольорових металів.
  4. Якщо металева поверхня вже покрилася іржею, потрібно купити перетворювач іржі. Ця суміш змінить структуру шару металу, ураженого корозією, іржа стане пухкою та легко відокремиться від поверхні. Після очищення від іржі потрібно нанести вже захисний шар ґрунту та фінішне лакофарбове покриття.

Також важливо розуміти різницю між зовнішнім та внутрішнім застосуванням виробів. Для внутрішніх приміщень потрібно купити ґрунтовку, що не має токсичних компонентів у складі.

Також важливим є температурний режим експлуатації. Якщо робоча температура виробів регулярно перевищуватиме 100°, то потрібно купити грунтовку, розраховану на високу температуру.

Враховуйте форму випуску та спосіб нанесення ґрунтовки. Для дрібного ремонту та відновлення пошкоджених частин можна купити ґрунтовку і в балончику. Особливо якщо деталь складної форми та її складно покрити валиком чи пензлем. Але для великих площ потрібне інше фасування. Під нанесення за допомогою пульверизатора добре підходять порошкова форма. З неї легко зробити грунтувальну суміш потрібної консистенції. Для розпилення пульверизатором потрібна досить рідка ґрунтовка, тоді як для нанесення валиком можна купити ґрунтовку в будь-якій формі випуску.

Пам'ятайте, що витрата суміші грунтовки при використанні кисті вище в порівнянні з валиком. Рекомендуємо використовувати малярську кисть як додатковий інструмент, щоб дістатися внутрішніх кутів та інших важкодоступних місць.

Чому вигідно купити ґрунтовку по металу в магазині Побудуй

Ми є великий інтернет-магазин і це впливає не тільки на асортимент, але і на якість. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та виробниками. Деякі товарні групи імпортуємо безпосередньо, а значить, ви не переплачуєте за довгий ланцюжок посередників. В умовах сучасного світу важлива репутація, тому ми ретельно стежимо, щоб усі товари нашого магазину відповідали заявленим характеристикам.

Крім того, у нас є й інші товари для будівництва та ремонту:

  1. Краскопульти та розпилювачі.
  2. Мінеральний утеплювач та пінополістирол у різних видах.
  3. Цементно-стружкові плити для внутрішніх та зовнішніх робіт.
  4. Електроінструмент – дрилі, шуруповерти, перфоратори, штроборізи та зварювальні апарати.
  5. Бетономішалки, компресори та будівельні тачки.

Якщо є питання щодо вибору, умов доставки та форми оплати при купівлі ґрунтовки та інших товарів дзвоніть (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про ґрунтовка для металу:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ґрунтовка для металу?
  • Ціна на Ґрунтовка для металу від 121 до 5 387 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Ґрунтовка для металу?
  • Ґрунтовка для металу DekArt

    Ґрунтовка для металу Delfi

    Ґрунтовка для металу Dnipro Contact

    Ґрунтовка для металу Farbex

    Ґрунтовка для металу Kompozit