Валики

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Валик малярний - це поширений інструмент для нанесення лакофарбових матеріалів, обробки штукатурки, поклейки шпалер чи нанесення суміші для підлоги, що самовирівнюється. Купити малярні валики нескладно, вони продаються в будь-якому будівельному магазині. Ціна на малярські валики досить різноманітна і щоб вибрати оптимальний варіант, потрібно розуміти що впливає на ціноутворення.

Валики малярні.jpg

Конструкція малярного валика

На сьогодні існує безліч видів валиків, але щоб дізнатися який потрібен саме Вам, пропонуємо ознайомитися з їх конструкцією і класифікацією. Конструкція малярного валика складається з:
 1. Бюгель - каркас малярного валика. Складається з оцинкованого металевого стержня для шубки. Стрижень буває різної довжини. Довжина стандартизована, завдяки чому можна легко купити відповідну змінну шубку.
 2. Рукоятка частіше пластикова, різної довжини, товщини і ергономіки. Це дозволяє кожному вибрати малярний собі під валик руку.
 3. Циліндр, він же ролик або бобіна - робоча частина валика, надіта на бюгель. На циліндрі розташована шубка.
 4. Шубка виготовляється з різних матеріалів. Матеріал шубки краще вибирати виходячи з густоти і типу суміші з якою будете працювати.
Якісна шубка повинна відповідати двом важливим характеристикам - добре вбирати і утримувати фарбувальні матеріали, і, в той же час, легкю переносити їх на поверхню, що обробляється. І тут дуже важливий і, напевно, найголовніший фактор - правильно визначитися з вибором «шубки» малярного валика відповідно до консистенції фарби чи клею.

Матеріал валика.jpg

За матеріалом виготовлення «шубки» валиків бувають:

 • з натурального хутра;
 • велюрові;
 • поролонові;
 • поліамідні;
 • з поліестеру.
Валики з хутра слід вибрати, якщо для фарбування Ви використовуєте густі лакофарбові матеріали. Шубка з штучного хутра володіє досить високим ступенем поглинання, завдяки чому шари виходять рівними і гладенькими. Якщо ж для фарбування будете використовувати воднодисперсійні суміші, то краще зупинитися на валиках з велюром. В них є цікавий плюшевий ворсо, ворсинки зовсім не злипаються й не кашлатяться таі не розбризкують фарбу. Розчинники не завдають шкоди даному виду матеріалу. Ще одна сфера їх застосування - фінішне фарбування гладких поверхонь.

Купити малярні валики з поліестеру краще для розчинів на водній основі. Вони впораються з нанесенням всіх видів фарб навіть на шорсткі поверхні. А ось інструменти з поролону краще підійдуть для гладких поверхонь з використанням водно дисперсійних фарб і лаків. Чим вище щільність поролону, тим довше прослужить «шубка». Але якщо при проведенні малярних робіт ви користуєтеся хімічно агресивними барвниками або розчинниками, то такий вид валиків для вас не варіант, оскільки в цьому тандемі його використовувати не можна.

Які бувають різновиди малярних валиків і від чого залежить ціна

Перш ніж купити малярський валик, крім ціни важливо вивчити критерії вибору. Крім вибору шубки важливою характеристикою є довжина ворсу.
 1. Короткий ворс - до 9 мм. Підходить для нанесення фарби на рівні поверхні, такі як шпаклівка, метал, фанера. Якість нанесення буде дуже високою, але потрібна тверда рука і вміння працювати. Цей тип ворсу не для новачків. Він гірше вбирає фарбу, тому набирати її потрібно буде частіше.
 2. Ворс середньої довжини - 9-18 мм. Вибачає похибки в роботі. Найпоширеніший вибір для фарбування стелі, стін.
 3. Довгий ворс 18-25 мм використовують для фарбування нерівних поверхонь таких як цегляна кладка, бетонні перегородки, штукатурка.
Крім звичайних валиків для фарбування існують спеціалізовані типи малярних валиків. Вони мають особливе призначення, наприклад:
 1. Фактурні - для нанесення декоративного покриття на штукатурку. Зазвичай гумові або з щільного поролону. На поверхні знаходиться тривимірний малюнок, який залишає відбиток на верхньому шарі штукатурки.
 2. Валики для механічного притискання та прикочування шпалер, виготовляють їх з високоякісної мікропористої гуми. Їх поверхня тверда й рівна.
 3. Для наливної підлоги - необхідний для видалення повітря з свіжогозалитого розчину.

Купити малярні валики в інтернет-магазині «Наша Cтройка»

У разі якщо у вас заплановано ремонт і Ви хочете купити якісні малярні валики за оптимальними цінами - звертайтеся до нас. Ми із задоволення надамо консультацію по питанню, що вас питання і допоможемо визначитися з вибором. Звертайтеся до наших менеджерів онлайн в будь-який зручний час доби, або телефонуйте за телефонами, які є на нашому сайті. Нехай процес ремонту буде захоплюючим і приємним.