0 грн. 0

Контролери поливу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Контролер поливу - це центр управління всією системою автоматичного поливу, головне завдання якого вмикати і вимикати подачу води в систему. Саме він здійснює подачу води на газон, регулює інтенсивність поливу, обробляє інформацію, що надходить з різних датчиків. Від його надійності і функціональності буде залежати робота всієї системи автополиву.

Які існують контролери для поливу і як їх правильно вибрати

Вибирати контролер для поливу необхідно виходячи з цілого ряду параметрів: площа, ландшафт, зонування ділянки, кліматичні умови, інтенсивність поливу та інші. Підібравши правильний пристрій, Ви зможете зробити систему поливу на ділянці автономною.

Все розмаїття контролерів можна розділити на чотири групи:

 • міні-контролери;
 • контролери економ-класу;
 • контролери професійного типу;
 • контролери бізнес-класу.

Міні-контролери

Це найпростіші пристрої управління системою автополиву. Вони використовуються для контролю зрошення на невеликих ділянках і можуть одночасно контролювати зрошення до шести зон на ділянці. Як правило, встановлюються в коробі для клапана. Найчастіше їх програмування здійснюється за допомогою механічного таймера. Зазвичай такі пристрої живляться від батарейок. Це дозволяє уникнути використання проводів для системи зрошення і робить її монтаж максимально простим.

Контролери економ-класу

Використовуються такі моделі, як правило, на ділянках середніх розмірів (від 20 до 50 соток). Вони можуть одночасно контролювати полив на восьми (в деяких моделях до дванадцяти) зонах ділянки. Механізм з'єднується з кожним окремим клапаном за допомогою дротів.

Контролери професійного типу

Такі пристрої забезпечують ефективний автополив на ділянках площею понад 50 соток (на футбольних полях та полях для гольфу, в парках). Вони оснащуються декодерами, які розпізнають сигнали, що передаються і вмикають або вимикають клапани системи. Максимальна кількість клапанів системи автополиву може досягати 99.

Контролери бізнес-класу

Такі моделі призначені для великих ділянок (понад одного гектара). Вони, як правило, виконані в антивандальной формі і також передбачають декодерную систему розпізнавання сигналів.

Вибір контролера необхідно проводити після проведення зонування ділянки і розрахунку кількості дощовиків і клапанів в залежності від його площі і ландшафту. Так як дані прилади обробляють інформацію, яка подається з датчиків, необхідно враховувати, що можливість підключення датчиків присутній у моделей економ-класу і вище.

Сучасні моделі мають також можливість програмування і управління за допомогою різних додатків.

Де найкраще купити контролер для автополиву за прийнятною ціною

Купити контролер для автополиву Ви можете в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". У нас Ви знайдете широкий асортимент різних елементів систем автополиву (зрошувачів, клапанів, форсунок,) і аксесуарів до них. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону.

Питання, що часто виникають про контролери поливу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Контролери поливу?
 • Ціна на Контролери поливу від 87 до 5 560 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Контролери поливу?
 • Контролери поливу Bradas

  Контролери поливу Gardena

  Контролери поливу Presto-PS