Болгарки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Болгарка - вона ж кутова шліфувальна машина використовується для різання сталевої арматури, шліфування, зачистки і навіть заточування інших інструментів. В інтернет-магазині «Наша стройка» ви можете купити болгарку корейських, китайських та європейських виробників.

На що звертати увагу перш ніж купити болгарку

Найбільшого поширення набули кутові шліфувальні машини (болгарки) під коло діаметром 125 мм. При виборі звертайте увагу на потужність електродвигуна, рекомендуємо від 500 Вт і максимальне число обертів -10-11 тис. обертів. Область застосування універсальна, адже на одну і ту ж болгарку можна встановити різні кола (диски):
  1. Відрізні диски для болгарки ріжуть метал, камінь, дерево. Універсальним, алмазним інструментом ріжеться залізобетон, кахельна і керамогранітна плитка, штучний і природний камінь.
  2. Заточувальні абразивні круги. Такими насадками зачищаються шви після зварювання. Придатні для заточування різального інструменту.
  3. Обдирними дисками зачищаються кам'яні і металеві поверхні. Алмазними обдирними насадками обробляються бетонні, кам'яні та інші тверді будівельні матеріали.
Практика показує, що функціональні можливості болгарок в будівництві незамінні.

Довговічність електроінструменту забезпечується запасом потужності, звідси і рекомендація по потужності, починаючи з 500 Вт. Тим більше ціна на болгарки, болгарки ціна, потужністю 550 - 750 Вт - залишається доступною навіть для дачників пенсіонерів.

 У чому вигода купити інструмент в інтернет-магазині

Описи і характеристики товару доступні цілодобово. А ціни в інтернеті істотно нижче в порівнянні з класичними магазинами. Для впевненості рекомендується потримати в руках болгарку в будівельному супермаркеті, а потім замовити відповідну модель в Наша стройка. Навіть з урахуванням доставки ціна значно нижча.

Крім того, у нас ви отримаєте:

  • велику номенклатуру;
  • надійний інструмент, ми не продаємо кутові шліфувальні машини й не здійснюємо продаж болгарок,  якими не стали б користуватися самі;
  • безкоштовну та кваліфіковану консультацію;
  • прийнятну вартість і бонуси для постійних покупців.

Прийнявши рішення купити болгарку, виберіть способи оплати та вкажіть адресу доставки, а також свій контактний телефон.

Якщо потрібна консультація по вибору або є питання щодо конкретної моделі (ціна на болгарки, продаж болгарок, знижка, умови акції тощо) телефонуйте або пишіть в чат, ми завжди раді вам допомогти.

Питання, що часто виникають про болгарки:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Болгарки?
  • Ціна на Болгарки від 540 до 27 215 грн.