0 грн. 0

Подарункові чашки (чашки на подарунок)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Що по праву вважається найпоширенішим подарунком? Звичайно, чашки і сервізи. Пам’ятаєте часи, коли найоригінальнішим подарунком були чашки з іменем чи знаком зодіаку? Але виробники попрацювали над оригінальністю, і тепер у нас в арсеналі креативних подарунків прикольні і незвичайні чашки. Інколи дивуєшся ідеям розробників. Розглянемо детальніше сучасні чашки-сувеніри.

Подарункові чашки – модернізована класика

Удосконалити і урізноманітнити найпопулярніший подарунок – чашку, це по праву прикольна ідея виробників. Можна вибрати будь-яку чашку-кружку від кумедної, до дизайнерської. Головне питання – які нотки оригінальності можна зустріти в чашках?

 • Міксер – на дні чашки розташований механізм, який перемішує цукор і робить напій більш однорідним.

 • Хамелеон – змінює колір при зміні температури напою. Завдяки такій чашці можна дізнатися чай вже вистиг чи він гарячий.

 • Кипятильник – в такій чашці в будь-який час можна підігріти напій що вистиг.

Звичайно, не можна забувати про корисні функції, наприклад збереження тепла (термокружки). Вони також відносяться до категорії поширених і корисних сувенірів.

Подарункові чашки – кумедне і цікаве оформлення

Зовнішнє оформлення також грає величезну роль при виборі подарунку. Добре, що й цьому аспекту приділили велику увагу. Чашки оформлюють в різноманітних образах:

 • Для хлопчика, дівчинки чи для закоханих.

 • Різноманітні побутові предмети – телескоп машинка чи м’яка іграшка.

 • Заправка – де чітко видно кількість налитого напою.

А різноманіття кольорів, відтінків важко описати повною мірою. Форми подарункових кружок також приділяють фантазії дизайнерів.

 • Розроблені зручні кухлі в формі кола, квадрата, трикутника та інших геометричних фігур.

 • Чашки з дивовижними фігурними вигинами та зламами.

Цікаві варіанти – це два кухлі, які повторюють вигини одне одного в дзеркальному відображенні. Якщо такі кухлі стоять разом, вони виглядають як єдине ціле. Таку технологію частіше всього використовують на чашках для закоханих.

Купити подарункову чашку в інтернеті

Вибір повинен основуватись на декількох критеріях:

 1. Візуальний – колір, оформлення, форма.

 2. Функціональний – термокружка, міксер, підігрів і т. д.

І найголовніше – необхідно враховувати кому призначається такий подарунок. Отже, враховувати кому призначається такий подарунок. Отже, враховувати смак людини це запорука подарунку «точно в ціль».

У великому місті, наприклад в Києві, вибрати оригінальну чашку доволі легко достатньо просто пробігтися великим торговим центром, де є відповідні відділи. А що робити жителям невеликих містечок і сіл? Відповідь проста – замовити оригінальну кружку в інтернет-магазині. І для жителів великих міст інтернет-магазин це економія часу і сил. Вибирайте подарунок, телефонуйте в магазин «Наша Стройка» чи оформіть замовлення онлайн. «Наша Стройка» - Ваш комфорт.

Питання, що часто виникають про подарункові чашки (чашки на подарунок):

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Подарункові чашки (чашки на подарунок)?
 • Ціна на Подарункові чашки (чашки на подарунок) від 72 до 249 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Подарункові чашки (чашки на подарунок)?
 • Подарункові чашки (чашки на подарунок) O'LENS

  Подарункові чашки (чашки на подарунок) UFT-Ukraine