В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Столи для саду

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Як вибрати садовий столик: чому віддати перевагу

Вибір садового столика не такий простий, як може здатися на перший погляд. Садові столи, як і будь-які інші садові меблі, потребують обдуманих дій. Меблі повинні виписуватися в інтер'єрі тераси, бути привабливими і комфортними. Для довгострокового використання меблів необхідно, щоб вони відповідали певним характеристикам, які дозволять у будь-яку погоду використовувати їх на вулиці.

Найвигідніше купувати столи для саду та інші меблі через інтернет. Великий вибір асортименту, доступні ціни та доставка прямо до ваших дверей. Це основні переваги оформлення замовлення через Інтернет. Не треба переживати, що, замовляючи через інтернет, постраждає якість товару. Це абсолютно не так. Ви отримаєте товар точно за описом, відповідної якості.

Види столів в залежності від стилю

Стіл для саду, як і будь-який компонент інтер'єру, повинен гармонійно вписуватися в загальний вигляд на ділянці. Підходити не тільки кольором та відтінком, а й формою, габаритами, зрештою стилем. Тому насамперед при виборі зупиняйте свій погляд на певному напрямку (стилі):

  • французький - витончений, романтичний стиль, що передбачає ковані елементи та світлі відтінки;
  • японський - простий та лаконічний, відрізняється оригінальними мінімалістичними елементами, які гарантують комфорт та відпочинок;
  • морський - меблів виготовляють з ротанга, в цьому напрямку присутні світлі відтінки та обов'язково наявність парасольки;
  • східний – характерні асоціації з Туреччиною, Арабськими країнами, які використовують багато різного текстилю;
  • кантрі - представлений переважно деревом чи ротаном у характерних кольорах Дикого Заходу (шоколад, кава);
  • сучасні (хай-тек, модерн, лофт) – оригінальні стилі з нотками мінімалізму, які зараз цінуються майже кожним.

Столи для саду повинні бути практичними та стійкими до погодних умов. Тому потрібно задуматися, який матеріал буде оптимальним.

Столи для саду.jpg

Матеріал

Столи садові виготовляють із найрізноманітніших матеріалів, яким притаманні як плюси, так і мінуси. Всі параметри в сукупності дають картину в цілому: які повинні бути умови експлуатації, як доглядати.

Столи садові пластикові напевно найпопулярніші з усього асортименту. Вони бувають різних форм та габаритів. Колірна гамма абсолютно не обмежена. Пластик не боїться спеки чи морозу, вологи, снігу та вітру. Та й ціна більш ніж прийнятна. Здавалося б все ідеально, але термін використання пластикових меблів обмежений. І зламані елементи не підлягають відновленню.

Столи з дерева міцні та надійні. За рахунок виробництва з натурального матеріалу виглядають набагато цікавіше і підходять під будь-який стиль та інтер'єр. За рахунок різних порід дерев мають різні відтінки. Дерево прослужить далеко не один рік, а все, що зламалося - можна відремонтувати. Єдиний нюанс – дерево потрібно регулярно обробляти спеціальними речовинами, які сприяють захисній властивості від вологи, морозу та негоди. При можливості дерев'яні столи краще ховати у приміщення на осінь та зиму.

Столи садові металеві завжди мали попит, а ковані вироби були і будуть у моді. Такі меблі виглядають елегантно і, так би мовити, на століття. Вони міцні та довговічні, зламати щось важко, але навіть у разі чого можна відновити. Метал не боїться погодних змін та витримає все.

Столи з ротанга характеризуються красою та легкістю. Ротанг – це стебла пальми, які добре висушені. Такі меблі непогано поєднуються зі скляними та металевими елементами. Ротанг дуже тендітний і це мінус. На якість і надійність впливає погода (волога, перепади температури), а значить у негоду такі меблі варто заносити до приміщення. Столи зі штучного ротанга практично нічим не відрізняються від натурального висушеного. Тільки ціна в кілька разів менша, а візуально один в один.

 Столи садові пластикові.jpg

Догляд за меблями

Залежно від матеріалу відрізняється і догляд за столами. Пластик достатньо протерти, а якщо утворилася пляма – вивести за допомогою кухонних засобів. Столи садові дерев'яні необхідно протирати та раз на кілька років покривати необхідними маслами та лаком. Металеві меблі покривають 1 раз на 3 роки фарбою з антикорозією. Що стосується ротанга – його можна просто пропилососити та протерти розчином із солі. Раз на сезон цього буде цілком достатньо. Штучний ротанг протирають розчином з мила та промивають проточною водою зі шланга.

Від прямих променів сонця та опадів можна захистити столи за допомогою навісів. Це може бути стаціонарна альтанка або розкладний намет, у найпростішому варіанті велика парасолька. Якщо дотримуватися простих порад, можна зберегти садові столи в кілька разів довше і насолоджуватися від їх використання.

Де вигідніше купити садові меблі?

Купити садові столи можна у магазинах у вашому місті, а можна за бюджетними цінами замовити через інтернет. Наш онлайн магазин пропонує величезний асортимент садових меблів у різних стилях. Вибирайте комплекти або купуйте окремо, виходячи з ваших потреб та бажань. Якщо з замовленням виникли труднощі або не можете визначитися, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують вас та розкажуть про переваги кожного варіанту. У телефонному режимі фахівці можуть прийняти замовлення. Ми працюємо по всій Україні.


Питання, що часто виникають про столи для саду:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Столи для саду?
  • Ціна на Столи для саду від 438 до 21 000 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Столи для саду?
  • Столи для саду Allibert

    Столи для саду Curver

    Столи для саду Irak Plastik

    Столи для саду Keter

    Столи для саду KETER