Абразивні сітки, губки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Представляємо шліфуючі матеріали для фінішної обробки оштукатурених поверхонь. Також абразивні сітки і шліфувальні губки підходять для обробки поверхонь з гіпсу, металу, дерева, пластику. Абразивні сітки можна використовувати з вібраційними шліфмашинами або вручну. Розберемося з характеристиками і критеріями вибору.

Що таке абразивні сітки і як вибрати по зернистості

Абразивна сітка для обробки стін — це міцна сітка зі скловолокна покрита зернистим абразивом (найчастіше карбід кремнію). Вона не замінює наждачний папір, але перевершує його саме при шліфуванні стін. При обробці гіпсової штукатурки, шпаклівки і т.д. утворюється багато пилу, який забиває простір між абразивними гранулами наждачного паперу. А з осередків сітки пил вільно висипається і не погіршує властивостей абразиву.

Абразивна сітка для обробки стін.jpg

Купити абразивні сітки потрібно для підготовки стін до фінішної обробки, наклеювання шпалер або фарбування. Вони можуть прибрати напливи і вирівняти поверхню. Тому що наскільки ретельно не накладалася і не вирівнювалася б шпаклівка, невеликі хвилі і напливи будуть. Особливо при обробці стелі і нависаючих виступів.

Сітки маркуються номерами, у деяких брендів ще є буквене позначення. Номери сіток позначають зернистість абразивного крихти, а не розмір осередків.

Чим більша цифра, тим менша зернистість. Наприклад, абразивна сітка №150 грубіша ніж №240. Чим більше зерно, тим більший шар можна зняти за один прохід, але грубозерниста сітка залишить борозенки і подряпини, тому потрібно зачищати поверхню в кілька проходів сітками різної абразивності, або спочатку сіткою, а потім шліфувальної губкою до ідеально рівній поверхні.

Як вибрати шліфувальні губки

Шліфувальні губки — це щільний пружний матеріал (поролон або поліуретан) в наждачним «сорочці». Вони бувають різних форм і розмірів і застосовуються для шліфування і зачистки як деталей складної форми, з уступами і заглибленнями, так і плоских поверхонь на вигнутих деталях. Наприклад, при виготовленні деталей складних меблів з деревини, та металевих виробів.

Особливою властивістю абразивних губок є здатність шліфувати рельєфні поверхні, завдяки пружності абразивний шар здирає не тільки верхній шар, але і дістає до заглиблень.

Можна купити шліфувальні губки різної форми, частіше за все це прямокутник, але бувають шліфувальні губки з клиноподібним виступом, щоб обробити деталь з вузьким краем або пазом.

Найпростіший варіант абразивної губки можна купити у відділі товарів для дому, для чищення сковорідок та іншої посуду.

У промисловості це незамінний матеріал для виробництва корпусних меблів. Ну і для столярних майстерень замовити шліфувальні губки ніколи не буде зайвим, а також для лакофарбових цехів або СТО.

Наждакові губки відрізняються:

 • розміром і щільністю основи - це поролон в найпростіших варіантах або спінений поліуретан;

 • твердістю - м'яка, помірно жорстка і жорстка;

 • розміром абразивної крихти.

Жорсткі шліфувальні губки краще підходять для твердих прямих поверхонь, зовнішніх і внутрішніх кутів і пазів на віконних рамах і елементах для установки дверних коробок. Розмір зерна і матеріал схожий з наждачним папером. Можна купити абразивні губки з фракцією зерна від 50 до 280 мкм.

Для губок з зерном 50-120 використовується оксид алюмінію, а для зерна 180 і вище карбід кремнію.

Шліфувальні губки.jpg

Різні сторони шліфувальних губок можуть бути покриті абразивом різної фракції. Розділяють абразивні губки і за кількістю робочих площин:

 1. Односторонні губки для шліфування. Найпростіші як правило найтонші зручні для усунення дефектів на широких плоских поверхнях.
 2. Двосторонні абразивні губки - універсальний і найпоширеніший варіант. Їх цінують столяри і меблярі.
 3. Чотиристоронні шліфувальні губки - найчастіше жорсткі і середньої жорсткості, прекрасно підходять для обробки складних за формою поверхонь. Вони спрощують і прискорюють обробку.

Чому вигідно купити абразивні сітки і шліфувальні губки в магазині Наша Стройка

По-перше, ми великий інтернет-магазин будівельної спрямованості, і у нас можна купити і інші витратні матеріали, а також інструменти. Не потрібно нікуди ходити вибирати і чекати декількох поставок. У нас можна купити:

 • будівельні рівні та інший вимірювальний і розмічальний інструмент;
 • малярні валики, кисті і піддони для фарби і клею;
 • електроінструмент: болгарки, шліфувальні машини, перфоратори і т.д.

По-друге, у нас відпрацьована служба доставки і можливий будь-який формат оплати.

Якщо з'явилися питання щодо термінів доставки, властивостям матеріалів або способу оплати телефонуйте (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про абразивні сітки, губки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу абразивні сітки, губки?
 • Ціна на абразивні сітки, губки від 19 до 207 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі абразивні сітки, губки?
 • Абразивні сітки, губки Hardy

  Абразивні сітки, губки Kussner

  Абразивні сітки, губки Sigma

  Абразивні сітки, губки Stanley

  Абразивні сітки, губки Vorel

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.