0 грн. 0

Клей для теплоізоляції

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Клей для теплоізоляції – крім фіксації прошарку утеплювача на стіні виконує роль сполучної ланки між стіною і утеплювачем. В іншому разі між стіною та утеплювачем утворюються зазори і протяг зводить нанівець всі зусилля по утепленню. Розділяють клейові суміші для мінеральної вати, пінопласту, полістиролу.

Якщо ви затіяли утеплення фасаду або внутрішніх стін, рекомендуємо купити клей для теплоізоляції в інтернет-магазині "Наша Стройка”. Уникайте покупки неякісних клейових сумішей, ціна не повинна стати головним критерієм.

Вибір клею для теплоізоляції і особливості клейових сумішей

Клей для теплоізоляції частіше можна купити у вигляді сухих сумішей, які потребують приготування. Процес цей простий – просто додайте води (в необхідних пропорціях) і перемішайте до утворення однорідної маси. Є також готовий клей-піна, в балончиках, ціна вище, але монтаж з ним швидше і простіше.

Наноситься клейовий розчин на утеплену поверхню у вигляді суцільного шару. Клей-піна наноситься по контуру утеплювального матеріалу. Приклеюючи пінопласт, полістирол або мінвату до стіни, необхідно притиснути її, щоб забезпечити 100% фіксацію. Притиснути і вирівняти, щоб чергова плита утворювала рівну поверхню з іншими плитами без щілин зазорів та спучування.

Тарілчасті дюбелі – це не примха, тільки подвійна фіксація на клей і пластиковий дюбель забезпечує абсолютну міцність на десятиліття вперед.

Важливими властивостями, на які потрібно дивитися перш ніж купити клей для утеплювача є:

 • морозостійкість як робоча, так і монтажна;
 • паропроникність – випускає вологу не дозволяє трапиться ефекту термоса з цвіллю в кутах;
 • пластичність – немає тріщин при висиханні і витрата клею менше, наноситься тонким шаром;
 • високий ступінь адгезії до теплоізоляційного матеріалу;
 • універсальність і простоту застосування;
 • економічність, витрата клейового складу повинна бути в межах 4-5,5 кг/кв.м;
 • короткі терміни схоплювання, що значно зменшує час, що витрачається на утеплення.
Всі суміші, призначені для приклеювання утеплювача, мають різні властивості і характеристиками. Кращими за якістю вважаються європейські суміші, але й багато українських брендів також випускають цілком прийнятну за якістю продукцію з досить цікавою ціною.

Купити клей для утеплювальних матеріалів з доставкою в Україні

Вибирайте та замовляйте на сайті "Наша Стройка" клей для теплоізоляції в будь-якій необхідній кількості. Ми здійснюємо продаж і доставку по всій території України.

Обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями, якщо в ході здійснення замовлення у вас виникнуть питання або ж вам буде потрібно більш детальна інформація про нашу продукцію!

Питання, що часто виникають про клей для теплоізоляції:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Клей для теплоізоляції?
 • Ціна на Клей для теплоізоляції від 84 до 4 071 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Клей для теплоізоляції?
 • Клей для теплоізоляції Baumit

  Клей для теплоізоляції Ceresit

  Клей для теплоізоляції Moment

  Клей для теплоізоляції Artisan

  Клей для теплоізоляції Polimin