0 грн. 0

Клей для шпалер

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клей для шпалер важливий не менше самих шпалер, тому що від його якості і правильності нанесення залежить зовнішній вигляд і термін наступного ремонту. Якісно обклеєне приміщення буде мати новий вигляд, а за допомогою сучасних зразків шпалер можна домогтися візуального збільшення вільного простору, що дозволяє зробити кімнату світлішою і затишнішою. З огляду на те, що поклейка рулонних матеріалів є досить трудомістким процесом, якість клейового складу буде грати одну з головних ролей в питаннях надійності та довговічності.

Від чого залежить ціна на клей для шпалер?

Залежно від обраного рулонного матеріалу, для шпалер клей буває декількох видів для:

 • флізелінових;
 • паперових;
 • вінілових шпалер;
 • склополотно.

Перед тим як купити суміш необхідно вивчити склад, що клеїть з урахуванням робочої поверхні, на якій він буде застосовуватися. Клей для шпалер може бути призначений для приміщень з підвищеною вологістю, включати в свій склад бактерицидні та фунгіцидні добавки, що вимагають підвищеної уваги з боку алергіків.

Ціна клею для шпалер багато в чому залежить не тільки від виробника, а й від його специфікації. Наприклад, поліхлоропренові склеювальні суміші відрізняються високою ціною, оскільки призначені для трав'яних або бамбукових виробів. Ціни на клейові суміші для паперових і флізелінових виробів доступніші, що пов'язано з їх розповсюдженістю.

Компоненти різних видів, що клеять, дозволяють підтримувати високі зчіпні показники зі стелею або стіною, роблячи процес обклеювання більш швидким і легким. До складу клеїв для важких шпалер входить ПВА, що прискорює схоплювання. Крім того, на вартість впливають додаткові сполучні компоненти, кислотність (Ph) та інш.

Купити клей для шпалер

Однією з найбільш поширених побутових клейових сумішей є клей для шпалер. Даний вид товару користується заслуженою популярністю протягом тривалого періоду. Маючи певний хімічний склад, шпалерний клей дозволяє не тільки утримувати шпалерне полотно, але і дозволяє працювати з ним в процесі наклеювання. В асортименті інтернет-магазину «Наша Стройка» представлено широкий вибір шпалерних клеїв від різних виробників за вигідними цінами.

Питання, що часто виникають про клей для шпалер:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Клей для шпалер?
 • Ціна на Клей для шпалер від 67 до 1 578 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Клей для шпалер?
 • Клей для шпалер Bostik

  Клей для шпалер Element

  Клей для шпалер Oscar

  Клей для шпалер SEMIN

  Клей для шпалер Wellton