В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Приладдя для спецій

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будь-яка господиня намагається організувати на кухні комфорт та затишок, який полягає у різних дрібницях. Особлива увага приділяється незамінним девайсам – ємності для спецій. Красиві баночки, естетика та функціональність. Адже готувати їжу куди приємніше з гарного та зручного посуду та аксесуарів. Як вибрати і купити приладдя для спецій, який матеріал вибрати і як правильно доглядати за ними розглянемо далі.

Для спецій.jpg

Асортимент інтернет магазину

У нашому онлайн магазині можна купити ємності для спецій на будь-який смак та колір. Великий вибір різного посуду на різні бюджети представлений на сайті. Не даремно кажуть "скільки спецій у будинку, стільки й посуду" має бути у господині. Під кожен вид продукту має бути своя ємність.

  1. Для солі – сільничка. Є маленькою ємністю для спецій з дірочками зверху, за допомогою яких дозовано можна насипати необхідну кількість солі. Зручно використовувати як і під час приготування, так і під час прийому їжі.
  2. Сільничка.jpg

  3. Для перцю – перечниця. Найчастіше використовують таку ж ємність, як і для солі, яка сприяє акуратному використанню продукту. Відмінністю є кількість дірочок - для солі 3, а для перцю 2. Також в якості переліку використовують млин для спецій. Усередину насипають перець у вигляді горошку і перед безпосереднім використанням за допомогою механізму подрібнюють. Перець виходить ароматним і запашним, а розмір помелу регулюється господаркою
  4. Перечниця.jpg

  5. Для оцту та олії - дозатори. Стандартні пакувальні пляшки не зручні у використанні, особливо коли готуєш нашвидкуруч. Для цього використовують спеціальні дозатори. З їхньою допомогою зручно наливати рідини, потроху, не переборщуючи. До всього дозатор передбачений таким чином, щоб олія не розтеклася і краплі не залишалися на пляшці.

Дозатори.jpg

Незалежно від того, якими добавками ви користуєтесь спецівники для спецій будуть зручні у використанні. Спеції не розсипатимуться і розтікатимуться, і на кухонній поверхні завжди буде порядок.

Набори для спецій: як вибрати та класифікація

Правильним рішенням буде відразу вибрати набір для спецій, що передбачена на кілька видів інгредієнтів. Набори продаються від двох до двадцяти чотирьох лотів. Вони зручні тим, що всі спеції будуть оформлені в одному стилі та дизайні, що важливо для господині кухні. Не потрібно буде щоразу підбирати і шукати нову баночку, достатньо дістати з упаковки необхідну кількість контейнерів і наповнити їх прянощами, що використовуються.

Розрізняють приладдя для спецій кількох видів.

  1. За способом розташування:
    • висяча – монтується на робочу стінку кухні;
    • підставка - встановлюється на поверхню, зручна тим, що в будь-який момент можна її поставити і перенести куди зручно;
    • на магніті - до ємності кріпиться магніт, за рахунок чого спеції завжди потрапляють на своє місце.
  2. За розмірами:

    • один рівень - всі ємності однотипні та мають однакові розміри, можуть відрізнятися лише написами чи іншими елементами декору;

    • кілька рівнів - ємності виготовляються різних розмірів та форм, під різні спеції та продукти.

  3. По формі:

  • баночка;

  • лоток;

  • млин.

Кожна господиня підбирає ємності під свої потреби та цілі. Спочатку потрібно визначитися для чого вони будуть використовуватися – для святкового столу або для кухні. Тому що для кухні дуже зручно використовувати багатоярусні конструкції з великою кількістю різних спецій, а для столу вони не підходять. Тому при виборі важливо враховувати такі деталі, як:

  • розмір - якщо готуєте багато, краще вибирати баночки побільше;

  • кількість – якщо ви любите різні прянощі та використовуєте багато спецій, вибирайте великі набори, якщо тільки основні – набору на 6 баночок цілком буде достатньо;

  • матеріал;

  • ємності повинні вписуватися в інтер'єр та підкреслювати красу та вишуканість;

  • функціональність.

Комфортність та надійність наборів пов'язана з матеріалом їх виготовлення. Баночки для спецій можна купити з:

  • скла - загартоване скло це відмінний варіант на кожен день на кухні, вони надійні та прозорі (видно спеції та їх наповнюваність), головне обережно поводиться з ними.

  • кераміки - приналежності не разові та красиві, прості у догляді та за вартістю досить доступні.

  • металу - міцні та міцні, але щодо різноманітності, то це не в цьому випадку.

  • дерева – натуральний матеріал, який гармонійно впишеться у будь-який дизайн кухні, але потрібно бути обережним з водою, оскільки дерево боїться вологи; при цьому ручна робота може бути невимовною.

  • пластику - найдешевший матеріал, який відрізняється величезним асортиментом форм і кольорів, але пластик швидко мажеться, тому потрібно бути готовим до цього.

Вибирайте перевірені та зручні варіанти, які впишуться в інтер'єр та будуть комфортні в експлуатації жоден день.

Догляд за кухонними аксесуарами

Баночки для приправ та млин для спецій не потребує великої уваги та певного догляду. Як і будь-який посуд приладдя, варто періодично в міру забруднення промивати з милом або миючим для посуду і ретельно висушувати, не використовуючи жодного обладнання та засобу. Винятком є дерев'яні вироби, які бояться води.

Купити млин для спецій можна у нашому інтернет магазині. Приємні ціни та великий асортимент наборів представлений на сайті компанії. Наші фахівці з радістю допоможуть вам вибрати оптимальні варіанти і за кількістю та дизайном. Доставляємо замовлення по всій Україні.



Питання, що часто виникають про приладдя для спецій:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Приладдя для спецій?
  • Ціна на Приладдя для спецій від 26 до 962 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Приладдя для спецій?
  • Приладдя для спецій Ardesto

    Приладдя для спецій Bager

    Приладдя для спецій Berlinger Haus

    Приладдя для спецій Bohmann

    Приладдя для спецій Empire