Торцеві головки, трещітки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Тріскачки або ключ під змінні торцеві головки – це незамінний інструмент для автослюсаря і дуже корисна річ для всіх інших майстрів. Адже за допомогою головок торцевих і тріскачки можна відкручувати і затягувати втоплені в корпусі гайки. І робити це дуже швидко без перехоплення ключа. Механізм найпростішого ключа-тріскачки складається з шестерні і двох ступор. Ще є прапорець реверсу, який відводить або призводить один зі ступору. В результаті є два режими:

  • рух з передачею крутного моменту на торцеву головку за годинниковою стрілкою, і вільний проклацування проти годинникової стрілки

  • і навпаки передача зусилля проти годинникової стрілки і вільне ковзання за годинниковою стрілкою.

Є безліч різновидів, що відрізняються кількістю зубах, наявністю динамометричного обмеження зусилля, формою рукояті або «калібром» хвостової частини, на який насаджуються торцеві головки.

Тріскачки.jpg

Які торцеві головки і тріскачки можна купити в нашому магазині

В першу чергу всі торцеві головки і тріскачки поділяються за розміром квадрата, на який насаджуються змінні головки і перехідники-подовжувачі. Сам хвостовик оснащений кулькою засувкою, яка утримує насадку на місці. Щоб зняти торцеву головку потрібно натиснути кнопку на протилежному боці тріскачки, кулька втягнеться і насадку можна зняти.

Отже, бувають ключі-тріскачки і торцеві головки під хвостовик:

  • 1/2 дюйма найменший і компактний розмір;

  • 3/8 дюйма середній і не дуже поширений;

  • 3/4 дюйма – найпотужніший для великих зусиль затягування.

Також можна купити тріскачки з різною кількістю зубів при однаковому розмірі головки. Кількість зубів тріскачок буває на 24, 42 і 72 зуба. Чим дрібніші зуби, тим менше мінімальний крок, на який потрібно відхилити рукоятку щоб відбулося захоплення. Це важливо, коли потрібно закрутити гайку в дуже обмежених умовах.

Чим більше зубів, тим краще, але це справедливо тільки для якісного інструменту. Адже тут складніший механізм, вище вимоги до якості сталі. Адже більш дрібні зуби і стопора повинні витримувати таку ж навантаження, як і у більш простих моделей з меншою кількістю зубів. Питання з розподілом зусилля вирішується формою ступору, в який впирається відразу кілька зубів див. фото нижче.

Кількість зубів тріскачки.jpg

Рукоять тріскачки буває пряма або вигнута. Вигнута частіше краще, щоб рукоятка при роботі проходила якомога далі від площини, на якій знаходиться гайка. І шанс здерти шкіру з пальців про кожух обладнання зводився до мінімуму.

Покрита гумою або суцільнометалева рукоять. Прогумований варіант – це плюс для більшості слюсарних робіт, але в автосервісі масло з неї повністю стерти не вийде, і через 2-3 роки гума руйнується і злазить. Тому для мотористів і автослюсарів краще купити суцільнометалеві тріскачки для торцевих головок.

Торцеві головки найчастіше можна купити у вигляді наборів. Причому в самих маленьких торцевих голівках розмір гайки на яку вона розрахована менше розміру квадрата.

Як і в більшості інструментів тут теж є свої класи: домашній, професійний, напівпрофесійний. Різниця в якості інструментальних сталей і точності виконання механізмів.

Чому вигідно купити ключ-тріскачку і набір головок в магазині Наша Стройка

По-перше, у нас є всі варіанти за якістю і класу інструменту. Від бюджетних з мінімальною ціною, до професійних з кращих сплавів.

По-друге, налагоджена служба прийому замовлень і доставки. Більшість замовлень отруюються на наступний день після надходження заявки, а деякі ще й в той же день.

По-третє, ми великий інтернет-магазин і у нас можна купити і інші товари для ремонту будівництва та домашньої майстерні:

  • універсальні набори інструментів де є комплекти біт і торцевих головок;

  • електроінструмент на кшталт шуруповертов, гайковертов, болгарок та перфораторів;

  • вимірювальний інструмент від рулеток до штангенциркулів.

Якщо залишилися питання по характеристикам, термінів доставки і формі оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.