0 грн. 0

Самовирівнювальна підлога

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

У наші дні одним з найбільш ходових і поширених видів обробки підлогових покриттів вважається так звана самовирівнювальна підлога. Відмінною особливістю сухих полімерних сумішей є висока якість і тривалий термін служби.

Види наливних підлог

Наливна підлога або самовирівнювальна є популярним різновидом стяжки, яка має дуже гладку поверхню і застосовується в ролі основи для зовнішнього фінішного покриття. Найбільше користуються попитом серед споживачів ті, які мають в своєму складі: полімерні матеріали, цемент чи гіпс.

Вже сьогодні можна купити безліч видів наливних підлог:

 • Епоксидні - містять в своєму складі смолу, яка дозволяє демонструвати схожі якості з полімерними сумішами, будучи додатково стійкими до навантажень і вологи. Даний вид часто використовується в адміністративних і приватних будівлях.
 • Метилметакрилатні - в основному застосовуються в промислових будівлях і спорудах за рахунок своєї  витривалості до низьких температур.
 • Цементно-акрилові - схожі за своїми властивостями з метілметакрілатним видом, але додатково мають кращу міцність. Часто зустрічаються при облаштуванні виробничих об'єктів і гаражів.
 • Епоксидно-уретанові - знайшли своє застосування в квартирах і котеджах. Відрізняються своєю естетикою і якісним захистом основи.

Крім перерахованих різновидів, самовирівнювальні підлоги можуть відрізнятися за способом нанесення, областю застосування і товщиною.

Купити самовирівнювальну підлогу

Якщо ви вирішили купити самовирівнювальну суміш для створення наливних підлог, для початку ознайомтеся з основними перевагами даного рішення. Самовирівнювальні підлоги мають тривалий термін служби і малу вагу, що дозволяє активно застосовувати їх в будь-яких приміщеннях навіть з не дуже надійними перекриттями.

Суміші відрізняються повністю екологічно чистим складом і демонструють стійкість до будь-яких абразивних і хімічних впливів. Крім того, матеріали мають надійні електроізоляційні властивості, що запобігає можливості накопичення або проведення електричного струму.

Питання, що часто виникають про самовирівнювальна підлога:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Самовирівнювальна підлога?
 • Ціна на Самовирівнювальна підлога від 72 до 810 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Самовирівнювальна підлога?
 • Самовирівнювальна підлога Baumit

  Самовирівнювальна підлога Ceresit

  Самовирівнювальна підлога Kreisel

  Самовирівнювальна підлога Moment

  Самовирівнювальна підлога Plast