В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Паробар'єр

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Пароізоляція - це нижній шар покрівельного пирога при будівництві теплої покрівлі. Також без неї не обійтися при внутрішньому утепленні стін. Чому вона так потрібна? Навіщо так багато різновидів і як вибрати потрібний. Перш ніж купити паробар'єр розберемо найважливіші моменти.

Навіщо купувати пароізоляційну плівку

Пароізоляційна плівка слугує захистом утеплювача і внутрішніх конструкцій покрівлі від конденсату. Справа в тому, що в теплому повітрі в кімнаті водяної пари більше ніж у холодному на вулиці. Поступово охолоджуючись, зайва волога випадає у вигляді конденсату, тобто з’являється роса. Ця роса знаходиться у товщі утеплювача або на поверхні будівельних конструкцій. Тому дуже важливо, щоб вологе повітря з приміщення не проникало всередину покрівельного пирога.

Пароізоляційна плівка - це бар'єр між конденсатом та всіма іншими елементами покрівлі. Ціна ремонту в багато разів перевищує номінальну вартість паробар’єру. Такий захист використовують не тільки при будівництві дахів, але і при будівництві стін, підлоги, балконів, лазень. Розроблено також фольговані види паробар’єрних плівок, для енергозберігаючих будинків. Тобто, алюмінієва фольга відбиває інфрачервоне випромінювання і зберігає тепло. А це значить, що оплата за опалення знижується.

Проблеми, що з’являються з утворенням грибка і плісняви на стелях в мансардних приміщеннях або на стінах, напряму пов'язані з поганою пароізоляцією. Якщо пар сконденсував і вивів з ладу частину утеплювача, то сама стінка стала холоднішою. Наступний пар конденсується вже на поверхні або в товщі гіпсокартону. А вологе середовище – це чудове місце для зростання грибків і плісняви.

Чому властивості і ціна пароізоляції так відрізняються

Режим роботи та призначення пароізоляційних мембран різний. Так вони відрізняються за ціною та навіть за зовнішнім виглядом, через відмінності умов експлуатації. Але головна відмінність від гідроізоляційних мембран - це повна непроникність для води в рідкому і газоподібному стані. Детальна інформація по кожному виду паробар’єру:
  1. Паробар'єр VAP - володіє часткової паропроникністю. Купити такий паробар’єр варто для дачі або заміського будинку, де Ви буваєте на вихідних. При від’їзді Ви вимикаєте опалення і зайвий пар поступово вийде через шар пароізоляції, а не сконденсується на стінах і стелі.
  2. Паробар'єр R110 - унікальний чотиришаровий матеріал з додатковим алюмінієвим відображаючим шаром. Не тільки не пропускає пар, але і відображає тепло для максимального енергозбереження.
  3. Паробар'єр H110 і H90- найпоширеніші варіанти. Застосовують при внутрішньому утепленні стін і теплоізоляції скатних дахів. Складається з трьох шарів армуючої поліпропіленової сітки і двох шарів поліетилену. Модель H90 відрізняється меншою щільністю і ціною.
  4. Паробар'єр Н96СІ - двошаровий матеріал, що складається з поліпропіленової тканини та поліетилену. Використовується для захисту підпокрівельного простору нежитлових промислових споруд.

На що потрібно звернути увагу перш ніж купити матеріал для пароізоляції?

При обранні та купівлі паробар’єру рекомендуємо керуватися наступними параметрами матеріалу:

Паропроникність

Для пароізоляційних мембран дане значення вказується в мг / м2. Тобто, який обсяг пари за 24 години може пройти крізь мембрану на ділянці в 1 м2. Зрозуміло, чим менше буде ця цифра - тим краще, оскільки в структуру утеплювача проникне менша кількість пари і той не вбере вологу.

Міцність матеріалу

Цей критерій особливо важливий при здійсненні монтажу. Якісна пароізоляційна плівка повинна володіти стійкістю щодо розривів і проколів. В ідеалі, якщо матеріал буде трохи еластичним.

Якісний паробар'єр можна залишати на зиму незахищеним. Він добре витримує вітрові та інші навантаження, не піддаючись руйнуванню.

Спосіб кріплення паробар’єра

Деякі виробники рекомендують робити кріплення плівки з використанням додаткових рейок. Інші дозволяють виконувати таку роботу, безпосередньо закріплюючи пароізоляцію до каркасу за допомогою будівельного степлера. Такий параметр також має принципову важливість, адже в разі використання рейок збільшується монтажна товщина. Це варто враховувати при проведенні розрахунків

Розмір рулону

Виробники стандартно випускають пароізоляційні плівки в рулонах, шириною 1,5 м і довжиною 30-50 м. Це слід звернути увагу при проведенні розрахунку необхідної кількості матеріалу для придбання.

Чому купити паробар'єр в «Побудуй» вигідно

У нашому магазині пароізоляційні плівки тільки європейського виробництва. Які дійсно відповідають технічним вимогам і слугуватимуть стільки ж, скільки існуватиме сама будівля. Ми є прямими імпортерами, тому можемо запропонувати більше ніж просто доступна ціна. Наш паробар'єр можна купити не тільки в Києві - є представництва в 29 містах України.

Якщо виникли будь-які запитання, телефонуйте. Допоможемо обрати потрібний товар.

Питання, що часто виникають про паробар'єр:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Паробар'єр?
  • Ціна на Паробар'єр від 525 до 22 627 грн.