Малярський флізелін і склополотно

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Малярський флізелін є гладким нетканим матеріалом, який утворюється в процесі з'єднання поліефірного полотна і довговолокнистої целюлози. Утворені в ході злиття нитки схожі на скловолокно, але при цьому вони набагато тонші.

Малярне склополотно - схожий з флізеліном виріб, який виконує завдання армуючого  покриття стінових огороджень. Склополотно відмінно запобігає, стримує і приховує невеликі тріщини в стінах. Якщо ви хочете купити склополотно, то це буде відмінною основою під шпалери, фарбування або інші види зміцнення або декоративного нанесення стін.

Правила підбору малярного флізеліну і склополотна

Після того, як ви визначилися в необхідності використання малярного флізеліну або скловолокна, необхідно його грамотно підібрати, врахувавши всі особливості вашої квартири або будинку.

 1. Варто відзначити, що обидва матеріали відрізняються екологічною безпекою і нешкідливі в процесі використання.
 2. Якісний флізелін не повинен містити полівінілхлорид, адже він пропускає пар, як і шпалери. Крім того, матеріал не повинен розтягуватися.
 3. Попередньо зверніть увагу на стан його текстури - вона має бути ніжною, гладкою, пружною, з рівними краями і без сторонніх елементів.
 4. Не полінуйтеся додатково вивчити склад,  в ньому мають бути відсутні будь-які невідомі хімічні компоненти.
 5. Пам'ятайте, що флізелін складається з целюлози, а склополотно з скловолоконних ниток.

Купити малярський флізелін і склополотно

Купити малярне склополотно - відмінне рішення для різних приміщень. Даний матеріал відрізняється достатньою міцністю, нетоксичний, дозволяє уникнути утворенню тріщин і стійкий до будь-яких хімічних компонентів. Крім того, він відмінно зарекомендував себе як універсальне рішення для приміщень з будь-яким рівнем вологості.

Малярський флізелін під фарбування відрізняється високими гігієнічними показниками, безпечний у використанні, пропускає повітря і простий у використанні. Подібний матеріал може бути підданий багаторазовому процесу намокання, після чого зберігає свої форми, відрізняючись надійним захистом від деформацій і усадки.

Питання, що часто виникають про малярський флізелін і склополотно:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Малярський флізелін і склополотно?
 • Ціна на Малярський флізелін і склополотно від 6 до 1 344 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Малярський флізелін і склополотно?
 • Малярський флізелін і склополотно Hardy

  Малярський флізелін і склополотно Oscar

  Малярський флізелін і склополотно Scley

  Малярський флізелін і склополотно Spektrum

  Малярський флізелін і склополотно Wellton