0 грн. 0

Відведення для збору води

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Відведення для збору води – це фрагмент металевої або пластикової водостічної системи у вигляді труби з відкидним жолобом, через який частина потоку направляють у бак, діжку або іншу ємність для збору води. Виглядає як вставка в довгу трубу. Дощова вода хороша для поливу та інших домашніх справ. Років 20-30 тому відводи для збору дощової води робили кустарно або просто направляли всю трубу в бак або діжку. Зараз для цього можна купити спеціальний елемент. Коли відкидний жолобок складний, вода йде вниз як по звичайній трубі і зливається в зливову каналізацію або за межі вимощення фундаменту стандартним способом.

Відвід для збору води.jpg

Як встановлювати відведення для збору води

Подібні елементи є не у кожного виробника водостічних систем. У нашому магазині ви можете купити відводи для збору води компанії Profil (Польща) – і це помітна конкурентна перевага системи пластикових водостоків Profil. Випускаються вони під діаметр труби 75 м 100 мм. На складі підтримуються в коричневому і білому кольорах, див. Фото нижче.

Відводи для збору води компанії Profil.jpg

Інші кольори доступні під замовлення, термін виготовлення від 4 до 6 тижнів.

Для того щоб вбудувати відведення для збору води в систему потрібно:

  • визначити місце де потрібно врізатися в трубу і де можна встановити ємність для збору води;

  • купити саме відведення для збору води і одну з’єднувальну муфту;

  • вирізати фрагмент труби (висота деталі при діаметрі 100 мм близько 400 мм) так, щоб жолобок відведення виявився на потрібній вам висоті;

  • встановити сам елемент, нижню частину відведення з'єднати із залишком труби безпосередньо. Там передбачено невелике звуження, перевірити як розкладається зливний жолобок і чи потрапляє він в ємність, при необхідності повернути по осі.

УВАГА! Врізати елемент в труби для водостоку інших брендів можливо, але повинен збігатися діаметр. За нещільне прилягання і протікання в місцях врізки виробник відповідальності не несе. Але при належній вправності і застосуванні герметика, застосувати відведення для дощової води Profil в «нерідний системі» цілком можливо.

Ціна відведення для збору дощової води цілком доступна, хоча і перевищує номінальну вартість стандартної цілої труби. Але все одно вигідніше купити готовий елемент, ніж витрачати час і матеріали на виготовлення саморобного. Не факт, що вийде заощадити.

Кому і навіщо потрібні відводи для збору води

Чиста дощова вода - це цінний ресурс. Завдяки низькій мінералізації, вона не дає осаду і накипу, тому прекрасно підходить для заповнення систем опалення або циркуляції в контурах теплових насосів.

Але в більшості випадків воду, отриману через відведення для збору, використовують для:

  • прання і полоскання білизни (вода м'яка, добре відмиває);

  • поливу грядок і городу – ціна видобутку нульова – дісталася безкоштовно і її температура відповідає погоді, тоді як в колодязі або свердловині температура занадто низька для поливу;

  • пиття як для худоби та інших домашніх тварин;

  • для миття автомобіля або вікон;

  • для заміни та освіження води в домашньому акваріумі;

  • для літнього душа або наповнення дворових басейнів.

Логічно, що таку деталь як відведення для збору води потрібно купити фермерам і жителям приватних будинків, які ведуть активну господарську діяльність. У тому числі дачникам, а також тим, хто має город, сад або клумби з квітами.

Часто встановлюють кілька відводів для збору води на різних будівлях і ємності виявляються доступні там, де вони потрібні в першу чергу.

Якщо з’явилися питання щодо наявності, ціни, способу доставки та оплати, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Із задоволенням допоможемо узгодити зручний спосіб оплати і доставки, тим більше що у нас понад 25 філій в усіх областях України, у багатьох доступне самовивезення, ціна не залежить від регіону.