0 грн. 0

Зливовий колодязь

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Зливовий колодязь – це елемент водостоку, ємність, в яку потрапляє дощова або тала вода з системи водостоку покрівлі. Вона служить для захисту фундаменту будівлі і його відмосток від надмірної вологи. Представлені елементи системи водостоку можуть мати прямий або бічний злив, в залежності від конструкції всієї водостічної установки.

Виготовлені переважно з ПВХ пластика, легкого і міцного матеріалу, який стійкий як до фізичних навантажень, так і до різного роду атмосферних явищ. Якщо ви хочете створити правильну, функціональну водостічну систему для відводу дощових і талих вод, рекомендуємо купити зливовий колодязь в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні!

Переваги зливових колодязів з ПВХ-пластика

Найбільш значущими перевагами представленого елемента, є:

  1. Полівінілхлорид (матеріал, з якого виготовлені представлені елементи) не піддається корозії. Термін їх служби в рази перевищує металеві аналоги.

  2. Завдяки малій вазі, навіть якщо колодязь має значний обсяг, його монтаж буде вкрай простим і швидким.

  3. Ціна компонента в інтернет-магазині «Наша Стройка» є максимально доступною для покупця.

  4. Конструкція колодязів передбачає як бічний, так і прямий злив (підходить для різних водостічних систем).

  5. Елемент відмінно вписується в дизайн ділянки, що не порушує його естетичний вигляд.

Купити зливовий колодязь з доставкою по Україні – інтернет-магазин «Наша Стройка»

Вибирайте необхідну вам модель зливових колодязів, орієнтуючись на представлені характеристики даних товарів, і замовляйте прямо на нашому сайті або за зазначеними телефонами.

Ми представляємо великий вибір компонентів зливових і водостічних систем, а також інші товари для дому та саду за максимально доступними цінами! Купуйте все необхідне на сайті «Наша Стройка» та отримуйте істотну економію.