В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Фасадні настінні світильники

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Кожному хочеться, щоб його будинок був гарним та стильним. І не лише вдень. Але і ввечері, і навіть вночі. Саме для цього призначені настінні світильники архітектурного освітлення, вони ж фасадні світильники. Ліхтарі для фасадного освітлення можуть бути як самостійним елементом декору, так і повністю маскуватися в землі чи в архітектурних елементах.

Фасадне настінне освітлення її різновиди і призначення

  1. Колонне підсвічування. Одним з найефективніших способів підсвічування фасаду є підсвічування колон або імітація колон з вузькими світловими променями. Для цього використовують круглі світильники з фіксуючим відображенням. Як правило, ці прожектори з металогалогеновими лампами. Самі фасадні світильники можуть знаходитися на стінах будівлі, а можуть бути прихованими на рівні фундаменту, під карнизом.
  2. Лінійне підсвічування фасаду. Це означає, що світильники поставлені в лінію, підсвічують виступи, карнизи, портики, блюстради та інші архітектурні елементи, що складаються з прямих ліній (горизонтальних або/та похилих). Такий вид підсвічування гарно підходить як для ультрасучасних будівель, так і для архітектури в стилі давнього Риму або Греції.
  3. Заливаюче підсвічування. Тут світильники зовнішнього освітлення розміщені на певному віддаленні від будівлі. Том тут потрібні фасадні світильники з потужним світловим потоком і широким кутом розсіювання. Цей вид освітлення частіше використовують для пам’яток архітектури і монументальних будівель. Але приватні будинки в історичному стилі також часто освітлюють з допомогою заливаючого підсвічення.

Фасадні світильники – критерії вибору

Для архітектурно-художнього підсвічування використовують наступні види фасадних світильників:

  • підвісні світильники;
  • настінні фасадні світильники (ультрасучасні чи стилізовані під старовину);
  • прожектори настінного монтажу;
  • вбудовані «утоплені» світильники. Такі світильники бувають з направленим променем або розсіяного світла. Останні застосовують для підсвічування фонтанів, альтанок садових скульптур. 

Частіше за все в одному архітектурному ансамблі разом використовується декілька видів фасадних світильників.

При виборі фасадного настінного світильника звертайте увагу на:

  1. Матеріал корпусу. Якісні фасадні світильники виготовлені зі сплавів на основі алюмінію. Корпуси світильників в стилі хай-тек виготовлені з анодійованого алюмінію.
  2. Ступінь пилозахищеності і вологостійкості. Для відкритої установки потрібно купити фасадні світильники зі ступенем захисту не нижче IP65. Мінімум IP54, але такі можна встановлювати виключно під навісом або козирком (щоб уникнути потрапляння дощу або снігу).
  3. Потужність світлового потоку ( вказується на маркуванні світильника). Найбільш економічними є світлодіодні джерела світла. Вони видають максимальний світловий потік за мінімальних витрат енергії. Наприклад, світлодіодний світильник потужністю 30 Вт видає світловий потік близько 2700 люмен, що еквівалентно 200 В галогенній лампі. Загальну потребу в світловому потоці для вашого фасаду допоможе розрахувати досвідчений електрик чи світлодизайнер. Додаткову інформацію про методи розрахунку освітленості Ви знайдете в статті : «ЯК ВИБРАТИ І ВСТАНОВИТИ САДОВІ СВІТИЛЬНИКИ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ». Також ви зможете звернутися за допомогою в наш технічний відділ.
  4. Колір світлового потоку. Сучасні системи фасадного освітлення на основі світлодіодних ліхтарів можуть видавати будь-які кольорові комбінації, працювати за заданою програмою або графіком. Все залежить від характеристик світильників і бюджету передбаченого Вами для організації архітектурного освітлення.

Купити фасадні світильники в інтернет-магазині

Ви вже вибрали потрібний світильник? Оформлюйте замовлення через корзину сайту, просто клацнувши на кнопку «Купити» або телефонуйте за телефоном. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію, приймуть замовлення і узгодять зручний для Вас спосіб доставки і оплати. А якщо вибір ще не зроблено, телефонуйте! Ми допоможемо зробити потрібні розрахунки і відповімо на Ваші запитання.

Питання, що часто виникають про фасадні настінні світильники:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фасадні настінні світильники?
  • Ціна на Фасадні настінні світильники від 199 до 2 000 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Фасадні настінні світильники?
  • Фасадні настінні світильники Delux

    Фасадні настінні світильники Osram

    Фасадні настінні світильники Philips