Розетки, вимикачі

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

На що варто звернути увагу при виборі розетки? Адже вона повинна бути не просто красивою, добре вписуватися в дизайн інтер'єру, колір стін і елементів декору, а й відповідати експлуатаційним характеристикам. Від якості її виконання та параметрів залежить не тільки збереження і стабільність роботи побутових електроприладів, а й безпека будинку. Тому до вибору розеток в будинок рекомендуємо поставитися відповідально і дивитися не тільки на візуальну привабливість або низьку ціну, але і на технічні параметри.

В інтернет-магазині "Наша Стройка" ви можете купити розетки будь-яких типів - для внутрішнього монтажу і зовнішнього, накладні й потаємні для електроприладів, телефонні, комп'ютерні та інші типи!

Варіанти виконання розеток і вимикачів для приладів споживання 220 В

Електричні розетки бувають:

  • одинарними (однопостовими);

  • подвійними (двопостові) і так далі стандартний блок можна встановлювати в рамки на 2-6 розеток.

Вибір залежить від того, скільки споживачів електрики вам потрібно підключити одночасно. Крім того, існують комбіновані варіанти, тобто розетки, суміщені з вимикачами.

При покупці важливо враховувати і силу струму. Розетки, так само, як і електричні автомати, бувають 10А, 16А, 25А, 32А. Перший варіант підходить для споживачів з невисокою потужністю, наприклад, для телевізорів, вентиляторів, для мультимедійних пристроїв і т.д. А ось для пральних машин, електроплит і духовок потрібні вже більш потужні (рекомендуються від 25А і більше). До вимикачів вимоги нижче, їх контактна група витримує 10-16 А, що досить для будь-яких систем освітлення.

Також існують моделі з заземленням і без. Вибір залежить від типу електросистеми, яка застосовується в вашому будинку. Якщо кабель має 3-ю жилу, що відповідає за заземлення, можна взяти розетку відповідного типу.

Відмінності в дизайні, наявність захисних елементів від дітей у вигляді кришок або шторок, широкий діапазон кольорових відтінків - все це також параметри, за якими варіюються розетки й вимикачі. 

Чи вигідно купити розетки, вимикачі та іншу електрофурнітуру в інтернеті

Звичайно, товар з інтернет-магазину не можна помацати й оцінити якість наживо, але якщо орієнтуватися на репутацію бренду і самого магазину є явні переваги:

  • ціна розеток - в інтернеті завжди нижче ніж в звичайному магазині;

  • опис фото і вибір завжди більше й доступний 24 години на добу;

  • доставка, що особливо актуально для невеликих міст і селищ.

Якщо ви шукайте, дійсно, якість і свободу вибору, ласкаво просимо в наш інтернет-магазин!

Питання, що часто виникають про розетки, вимикачі:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Розетки, вимикачі?
  • Ціна на Розетки, вимикачі від 75 до 273 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Розетки, вимикачі?
  • Розетки, вимикачі Schneider