В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

У будівництві або сільському господарстві часто застосовують дренаж. Дренаж – це штучне відведення води (від злив або грунтової). Організація дренажу допомагає захистити фундамент будівлі і льох від надмірної вологості, запобігти затоплення цокольних приміщень й підвалів, захистити кореневу систему рослин від загнивання. Монтаж дренажної системи передбачає відведення води та застосування дренажних труб.

Труби дренажні – різновиди і особливості

Дренажні труби розрізняють за кількома критеріями - матеріал виготовлення, діаметр, наявність перфорації. Згідно з матеріалом виробництва, дренажні труби бувають:

  1. Полімерні (поліетиленові дренажні труби, поліпропіленові, ПВХ). Зручні, надійні й довговічні. Велика перевага – легкий монтаж. Завдяки малій вазі, гнучкості (зазвичай полімерні труби упаковані в бухти), аксесуарів (фітинги, заглушки і т.д.) монтаж полімерних труб легший в порівнянні з азбестоцементними та керамічними. Такі труби можна застосовувати як в професійному, так і в цивільному будівництві.

  2. Азбестоцементні й керамічні дренажні труби використовуються тільки при наявності спец техніки й кваліфікованих працівників. Через велику вагу монтаж можна робити тільки за допомогою спеціального обладнання. Транспортування таких труб також вимагає додаткових сил та спеціальних машин.

Діаметр дренажних труб стартує з цифри 50 мм і досягає 1 м. Від діаметра залежить пропускна здатність й виконувана функція. Наприклад, дренажні труби з діаметром більше 300 мм можна використовувати в якості інспекційних колодязів.

Наявність перфорації дозволяє здійснити відтік води з усіх боків дренажної труби.

Дренажна труба – особливості застосування та монтажу

Дренажна система ділянки фундаменту, висушування та відведення грунтових вод - все це головні функції дренажної системи. Монтаж дренажних труб індивідуальний, залежить від призначення системи, типу обраних труб, грунту. Якщо розібратися детально, то основне призначення дренажних систем:

  • пристінний дренаж фундаменту;

  • траншейний дренаж;

  • пластовий і комбінований дренаж;

  • осушення території;

  • поля зрошення;

  • поля фільтрації в системах місцевої каналізації;

  • інспекційні колодязі.

У кожному з випадків, монтаж індивідуальний, але найчастіше доводиться робити канал для укладання труб. Від глибини залягання труб і типу ґрунту залежать вибір труби та головні правила монтажу. Дренажна система «своїми руками» можлива, але обов'язкова консультація фахівців.

Дренажні труби, їх ціна в інтернет-магазині "Побудуй"

У Вас є питання з приводу вибору і / або монтажу? Фахівці інтернет-магазину «Побудуй» дадуть відповідь й забезпечать консультацію технічного відділу при необхідності. Продаж дренажних труб через інтернет-магазин це швидко та зручно. Прайс оновлюється постійно, тому ціна завжди актуальна, телефонуйте!