0 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
20
1038

Ємності для зберігання

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Ємності для зберігання продуктів або як їх часто називають - контейнери для їжі є незамінним атрибутом на кухні і в холодильнику кожної сучасної господині. За допомогою цієї тари ви зможете не тільки зручно, але й компактно розсортувати будь-які рідкі або сипучі товари, відправити овочі та фрукти на зимову заморозку в холодильник. Крім того, завжди виявиться зручно купити місткі й зручні контейнери для їжі, щоб брати їх з собою на природу або роботу.

Ємності для зберігання

На сьогоднішній день можна купити ємності для зберігання найрізноманітніших форм і матеріалів. Асортимент подібних товарів передбачає наявність тари певного розміру, яка закривається за допомогою кришки. Кришки можуть мати спеціальні засувки, ущільнювачі або затискачі для герметичного закриття посуду.

Звичайно, судочки для зберігання сухих продуктів всередині холодильника не завжди вимагають наявності спеціальних затискачів. Зовсім по-іншому йдуть справи з тарою під суп, який необхідно взяти з собою. Для транспортування або зберігання перших страв в такій тарі необхідно обов'язково мати герметичну кришку. Наявність міцних затискачів або ущільнювачів убезпечить від пролиття рідини.

Купити ємності для зберігання продуктів

Багатофункціональний посуд продовжує набирати популярності. Крім зручності і надійності подібна тара дозволяє розсортувати крупи або провізію, економлячи місце на кухні й холодильнику.

У нас на сайті можна купити ємності для зберігання продуктів, які виконані з таких матеріалів:

 • ударостійкий харчовий пластик;

 • скло підвищеної міцності;

 • фарфор;

 • нержавіюча сталь.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент контейнерів різних за формою, об’ємом та дизайном. Можна купити моделі як з кришкою, так і без неї. Закриті ємності для зберігання дозволяють зберегти запаси провізії в холодильнику, убезпечать їжу від попадання сторонніх запахів або предметів до моменту подачі на стіл.

Питання, що часто виникають про ємності для зберігання:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Ємності для зберігання?
 • Ціна на Ємності для зберігання від 20 до 1 038 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Ємності для зберігання?
 • Ємності для зберігання Cesky porcelan dubi

  Ємності для зберігання Galileo spa

  Ємності для зберігання Lefard