В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Аератори для газону

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Стан газону на Вашій ділянці залежить не тільки від складу грунту і кількості внесених добрив, а й від стану ґрунту. Він повинен пропускати до коріння рослин достатню кількість повітря і води, при цьому не затримувати її на поверхні.

Для чого потрібен аератор

Основною функцією будь-якого аератора є обробка трав'яного покриву газону шляхом проколювання верхнього шару грунту для поліпшення доступу до нього вологи, кисню і добрив. Крім того, з його допомогою можливе видалення старої трави, бур'янів, сухого листя та іншого дрібного рослинного сміття. Він впливає на верхній шар ґрунту, не порушуючи структуру трав'яного покриву.

Види аераторів для газону

За принципом дії аератори можна поділити на два основних види:

  1. Пружинні - найпоширеніший різновид аераторів. Являє собою колісний агрегат, на валу якого розташовані пружини, що при обертанні валу захоплюють садове сміття, очищаючи поверхню газону. Такий аератор рекомендується використовувати не рідше одного разу на місяць.
  2. Скарифікатори - замість пружин на валу розташовані ножі, які не тільки збирають садове сміття, а й прорізають грунт на 10-20 мм углиб.

Залежно від системи живлення, аератори бувають електричні і бензинові.

Електричний - найбільш оптимальний варіант для невеликих і середніх ділянок. Такі аератори прості при експлуатації, практично безшумні в роботі, екологічно нешкідливі і дешевші бензинових. Але необхідно пам'ятати, що радіус дії обмежений довжиною електрокабелю, а також вони чутливі до перепадів напруги. Різновидом електричного аератора є акумуляторний аератор, який може працювати від акумулятора, час автономної роботи в кожної моделі різний, зазвичай достатній, щоб обробити ділянку площею кілька соток.

Бензиновий аератор незамінний на великих площах. Вони більш маневрені  ніж електричниі, але при їх виборі необхідно враховувати ряд особливостей.

Який аератор для газону купити

Щоб вибрати найбільш оптимальний для Вашої ділянки аератор необхідно враховувати такі особливості:

  1. Потужність двигуна. Діапазон потужності двигунів в електричних моделях досить великий - від 400-500 Вт до 2-2,5 кВт. Потужності 400-500 Вт буде цілком достатньо для обробки газону площею 6 соток за годину. З потужністю 1-1,5 кВт і більше можна обробити за годину ділянку площею і 8-9 соток.
  2. Ширина смуги що обробляється за один прохід (від 25 до 40 см) - чим вона ширша, тим менше витрати часу на догляд за газоном.
  3. Матеріал корпуса. Моделі з пластиковим корпусом значно легші, не схильні до корозії. Металевий корпус міцніший і його не пошкодить камінь, чи інший сторонній предмет, що вилетів з під шпиць ротора.
  4. Обсяг травозбірника (контейнера) - чим він більший, тим рідше його треба буде звільняти.
  5. Вид ножів. Як правило, моделі мають вал зі спицями. Окремі моделі можуть бути додатково оснащені сталевими ножами.
  6. Матеріал зубів. Найнадійнішими є сталеві зуби.
  7. При виборі аератора звертайте увагу на розмір коліс - чим ширші покришки, тим менше вони пошкоджують трав'яний покрив.

Як купити аератор для газону в інтернет-магазині "Побудуй"

У нашому інтернет-магазині "Побудуй" представлений широкий асортиментний ряд аераторів для газону, а також іншої техніки для саду: культиваторів, газонокосарок, мотокос і ін.

Якщо Ви визначилися з вибором, купити аератор для газону за доступною ціною можна, оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши за  номером (0800) 50-54-52. Якщо у Вас є питання, наші фахівці допоможуть Вам правильно вибрати і купити аератор для трави.

Питання, що часто виникають про аератори для газону:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Аератори для газону?
  • Ціна на Аератори для газону від 2 948 до 33 999 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Аератори для газону?
  • Аератори для газону AL-KO

    Аератори для газону BOSCH

    Аератори для газону Einhell

    Аератори для газону Faworyt

    Аератори для газону Gardena