0 грн. 0

Контейнери для їжі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Для якісного і безпечного зберігання або транспортування готових продуктів знадобляться харчові контейнери, які вже тривалий час користуються попитом як серед дітей і спортсменів, так і серед пересічних громадян. Компактна тара може бути будь-якого об’єму і мати різноманітну форму. Зручний і легкий судочок стане прекрасною альтернативою морально застарілим “тазікам” та коробкам.

Види контейнерів для їжі

Купити контейнери для їжі можна в будь-якому супермаркеті або спеціалізованому інтернет-магазині. Кожна модель має власні відмінні риси та різний дизайн. Величезна різноманітність продукції дозволяє якісно задовольняти потреби широкого кола людей, різного віку і статі.

При цьому весь існуючий асортимент ємностей для їжі можна розділити на три основні категорії:

  1. Класичні ємності. Найбільш поширений вид, який можна знайти вдома в кухонних шафках практично у будь-якій родині. Поширені круглі, квадратні і прямокутні моделі. Тара може мати різні способи закриття.

  2. Вакуумні. Подібні бокси дозволяють збільшити термін зберігання продуктів харчування. Дана тара завжди оснащується вакуумною кришкою, яка здатна виконувати відкачку повітря.

  3. Ланч-бокси. Подібні харчові контейнери відмінно підходять не тільки для зберігання, але і транспортування їжі з собою на роботу. Як правило, подібний вид оснащений внутрішніми роздільниками. Безліч секцій дозволяє грамотно сегментувати відділи під м'ясо, овочі, гарнір та інше. Крім того, окремі секції дозволяють розділити прийоми їжі.

Купити харчові контейнери

Якщо ви до цих пір не впевнені в тому, чи слід купувати харчові контейнери, то ми наведемо кілька безперечних переваг  даної продукції. Подібна тара відрізняється прекрасною термостійкістю, тому гаряча їжа залишатиметься теплою протягом тривалого часу. Наявність щільної кришки позбавить від ризиків протікання ємності або попадання в неї сторонніх предметів.

Їжу всередині судочка можна розігрівати у мікрохвильовій печі. Важливим є те, що їжа не змінює свій привабливий вигляд і смак після зберігання в ємностях. Дотримання сучасних норм і стандартів забезпечує безпечне для здоров'я людини використання. А підвищена зносостійкість виробів гарантує тривалий термін служби.

Питання, що часто виникають про контейнери для їжі:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Контейнери для їжі?
  • Ціна на Контейнери для їжі від 125 до 169 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Контейнери для їжі?
  • Контейнери для їжі Fissman