Набори кухонного посуду

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

На сьогоднішній день для будь-якої господині важливо відчувати на кухні комфорт. На щастя, зараз не складно знайти і купити набори кухонного посуду, які представлені багатьма виробниками. Подібні вироби можуть стати в нагоді не тільки в умовах професійних ресторанів або кафе, а й у звичайних домашніх кухнях.

Особливості наборів кухонного посуду

Найбільш популярні й поширені набори комплектуються каструлями, сковорідками або їх поєднанням (змішаний тип). Подібні вироби можуть відрізнятися по ряду характеристик:

 • літраж;

 • діаметр;

 • матеріал.

При цьому однією з ключових характеристик є матеріал, з якого виготовлений посуд, адже саме він вплине на подальшу експлуатацію. Найбільш дешеві комплекти, найчастіше виконані з легкого алюмінію. Найміцнішими і довговічними будуть чавунні вироби. У них зручно готувати їжу, крім того, чавун відрізняється непоганими антипригарними особливостями.

Найкращий захист від корозії і стійкість до високих температур характеризує комплекти з емалевим покриттям. Останнім часом часто зустрічаються каструлі з кераміки або скла - вони дозволяють зберегти мінерали і вітаміни в їжі. Додатково такий посуд захищений від подряпин і досить теплостійкий.

Вибираючи набори кухонного посуду з тефлоновим сковорідками, враховуйте те, що вони схильні до подряпин, тому необхідно використовувати тільки дерев'яні, силіконові або пластикові лопатки.

Як вдало купити набір кухонного посуду

Якщо ви хочете купити набір кухонного посуду, необхідно поцікавитися про товщину його стінок. Занадто тонкі стінки (менше 0.5 мм) можуть стати причиною виникнення деформацій. Бажано, щоб дно посуду складалося з кількох шарів металу. Подібні моделі добре тримають температуру готових або розігрітих страв.

Оптимальним вибором будуть каструлі, чиї ручки прикручені до корпусу. Не варто віддавати переваги моделям з привареними ручками. Вироби з матовими поверхнями порівняно швидко остигають, у той час глянець здатний довше зберігати тепло. Найкраще обирати комплекти зі скляними кришками.

Питання, що часто виникають про набори кухонного посуду:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Набори кухонного посуду?
 • Ціна на Набори кухонного посуду від 437 до 7 790 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Набори кухонного посуду?
 • Набори кухонного посуду EPOS

  Набори кухонного посуду Fissman

  Набори кухонного посуду Interos

  Набори кухонного посуду Raiko

  Набори кухонного посуду Rondell