0 грн. 0
Фільтр:

Знімачі стопорних кілець

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Знімач для стопорних кілець – це спеціальний інструмент з тонкими губками для встановлення та знімання пружних кілець, які фіксують шестерні, зірочки та інші елементи механічних систем. Такий спосіб фіксації найбільш поширений в автомобілях та мотоциклах, де важлива мінімальна вага та максимальна простота всіх вузлів. У цьому розділі нашого магазину можна купити круглогубці для зняття стопорних кілець всіх модифікацій.

 Знімач для стопорних кілець.jpg

Різновиди та принцип роботи знімачів для стопорних кілець


Всі пристрої для зняття стопорних кілець відносяться до шарнірно-губцевого інструменту і зовні нагадують плоскогубці. Але насправді це вузькоспеціалізований інструмент, пристосований для однієї задачі.

Розберемося з типами стопорних фіксаторів та принципом роботи щипців для їх зняття. Так, у цього інструменту багато назв і синонімів, але йдеться про один і той же клас інструменту. Тому якщо потрібно купити знімач для стопорних кілець, то не дивуйтеся, що в результатах пошуку виявите щипці або кліщі для зняття стопорних кілець.

Отже, всі стопорні кільця мають розріз, тобто розімкнуті, а також вушка для оперування знімачем. Крім того, стопорні кільця бувають:

 1. Зовнішні – вони надягають на поверхню валу та фіксуються у спеціальній проточці. Саме кільце зроблено з пружної сталі, тому його можна розтиснути (збільшити в діаметрі), щоб зняти або встановити. А коли навантаження на розтискання знімається, стопорний фіксатор приймає вихідний розмір і втоплюється в проточці. Після цього підшипник або інша деталь, яку воно фіксує, не може зрушити вздовж валу.

 2. Зовнішні стопорні кільця.jpg

  Для оперування із зовнішніми кільцями використовується щипці для стопорних кілець, що працюють на розтяг. Такий тип зйомника при стисканні рукояток розводить робочі штирі на губках в боки.

 3. Внутрішні стопорні кільця встановлюються у втулки шестерень та інших деталей. І щоб їх зняти кільце потрібно стиснути, зменшивши його розмір. Перший тип стопорних фіксаторів легко відрізнити від другого за розташуванням вушок для знімача стопорних кілець. На внутрішніх кільцях вуха спрямовані вглиб кільця, див. креслення нижче.

Внутрішні стопорні кільця.jpg

Для роботи з внутрішніми кільцями використовується знімач зворотної дії. При стисканні ручок губки теж зводяться одне до одного.

Існують інші типи стопорних фіксаторів без вушок і круглі в перерізі. Але для них знімач цього типу не використовується, тому докладно зупинятися на них не будемо.

Виходячи з вищесказаного можна виділити два типи круглогубців для зняття стопорних кілець, які, у свою чергу, бувають з прямими або вигнутими під 90° губками. Тобто основна класифікація знімачів виглядає так:

 • для зовнішніх стопорних кілець прямої;
 • для зовнішніх стопорних кілець вигнутий;
 • для внутрішніх стопорних кілець прямої;
 • для внутрішніх стопорних кілець вигнутий.

Існує також знімач для стопорних кілець універсальний, де робочі губки та пружини можна міняти, залишаються тільки рукояті.

Знімач для стопорних кілець універсальний.jpg

Як вибрати круглогубці для зняття стопорних кілець

Щоб визначитися з вибором будь-якого спеціалізованого інструменту, потрібно чітко розуміти для яких завдань і як саме він використовуватиметься. Для зручності ми зробили список базових критеріїв вибору:

 1. Для якого типу кілець потрібний знімач – зовнішніх чи внутрішніх. Звичайно, в умовах майстерні потрібно купити зйомник для стопорних кілець у наборі мінімум чотирьох різновидів. Але якщо у вас мотоблок або скутер, де використовується тільки один різновид стопорних фіксаторів, то можна обійтися однією парою круглогубців для зняття стопорних кілець.
 2. Розмір кілець – кожен конкретний різновид щипців може працювати з деяким діапазоном діаметрів. Найчастіше маркування з позначенням типу та розмірного ряду нанесене на сам знімач і виглядає як на фото нижче.
 3. Розмір кілець.jpg

  Але, на жаль, немає єдиного стандарту і у різних виробників діапазон діаметрів може “плавати”. Є ще одне досить поширене маркування інструменту для зняття стопорних кільцевих фіксаторів за загальною довжиною інструменту в дюймах. У таблицях нижче – права частина для зовнішніх кілець, а ліва для внутрішніх.

  Діапазон діаметрів.jpg

 4. Довжина робочих елементів. Це теж важливо, адже бувають механізми, де стопорний фіксатор встановлений досить глибоко і стандартними плоскогубцями для зняття стопорних кілець туди не дістатися. Для цього існують моделі з подовженими вусиками.
 5. Матеріал виготовлення робочих частин – насамперед має бути антикорозійне покриття. Не менш важливий тип сталі робочих елементів. Губки, особливо штирі для захоплення вушок повинні бути виготовлені з твердої легованої сталі. Деякі виробники застосовують інструментальні сталі твердістю 58 HRC за Роквеллом. Однак китайський інструмент часто роблять із звичайної середньовуглецевої сталі, через що найтонші частини можуть зігнутись або занадто швидко зношуються від інтенсивного використання. Будьте уважні при виборі, якщо виробник не декларує тип сталі, з якого виготовлений інструмент – це вже привід подивитися інші варіанти.
 6. Зручність ручки. Найкраще, коли ручки мають еластичні вставки. Адже працювати доведеться з деталями, вкритими машинним маслом. І потрапляння мастила на рукояті неминучий. Незважаючи на це, хват повинен залишатися зручним, а рукояті не ковзати в руках.

Чому вигідно купити знімач стопорних кілець в магазині Наша Стройка


Для нас інтереси клієнта на першому місці і не тільки тому, що ми цінуємо свою репутацію, а задоволений покупець стає постійним клієнтом. А й тому, що це правильно і тільки так потрібно вести бізнес. Тож у нас лише перевірений інструмент. Так є бюджетні моделі з невисокою ціною, але вони цілком справляються із завданнями. Щоправда, вони не прослужать так довго, як інструмент преміум класу. Але у нас можна вибрати та купити зйомники стопорних кілець під будь-які завдання та під будь-який гаманець.

Крім того, у нас можна вигідно купити й інший інструмент для будівництва та ремонту техніки:

 1. Гайкові ключі – ріжкові та головки з тріскачками. Як окремо, так і набори інструменту.
 2. Електроінструмент - дрилі, болгарки, гайковерти і т.д.
 3. Вимірювальний інструмент - штангенциркулі, рулетки, лазерні далекоміри і т.д.
 4. Зварювальні апарати, маски, електроди.

Якщо є питання щодо характеристик конкретної моделі або хочете знати, як купити зйомники стопорних кілець у вашому місті телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про знімачі стопорних кілець:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Знімачі стопорних кілець?
 • Ціна на Знімачі стопорних кілець від 134 до 2 397 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Знімачі стопорних кілець?
 • Знімачі стопорних кілець Sigma

  Знімачі стопорних кілець Tolsen

  Знімачі стопорних кілець TOPTUL

  Знімачі стопорних кілець YATO