В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Настільні лампи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Настільні лампи ― призначені для освітлення порівняно невеликого простору у денний та вечірній час. Дизайн, розміри, потужність підбирають, виходячи з того, для чого вони потрібні. Такі види світильників часто використовують в офісах, вдома як додаткові джерела світла. Настільні лампи вдало доповнюють інтер'єр, створюють підсвічування вибраної зони.

Настільні лампи.jpg

Будь-яке приміщення, незалежно від його призначення, потребує повноцінного комплекту освітлювальних приладів та допоміжних аксесуарів. У нашому інтернет-магазині представлені такі основні групи освітлення ― точкові, поворотні, стельові світильники та інші види.

Лампа для столу загальні характеристики та особливості кріплення

Настільна лампа незалежно від стилю та призначення складається з електричного проводу, вимикача, джерела світла та вилки для підключення до мережі.

Способи кріплення лампи для столу

Відповідно до способу кріплення настільні лампи поділяють на такі види

  1. Традиційні лампи, які мають досить масивну основу, в якій знаходиться уся електротехнічна складова. Встановлюються без додаткових кріплень на стіл, або приліжкову тумбочку. Завдяки регульованому напрямку світлового потоку такі світильники якісно висвітлюють потрібну зону та забезпечують комфортні умови для роботи з дрібними деталями.
  2. Лампи настільні на струбцині ― використовують у офісних моделях. Спеціальний гвинт щільно фіксує пластикову або металеву струбцину, притискаючи її до стільниці. Сама модель займає обмаль місця, адже завжди розміщена на краю столу.
  3. Лампи на прищіпці або кліпсі ― характеризуються малими розмірами, використовують тільки для легких ламп.
  4. Світильники настільні на присосці, що підходять тільки для легких та з гнучкою основою. Такий тип кріплення не потребує багато місця, можна використовувати у ванній кімнаті, кухні.

Окремої уваги заслуговують моделі з комбінованим кріпленням. Вони укомплектовані додатковим елементом. Наприклад, до лампи на кліпсі може додаватися широка основа, що дозволяє використовувати її як класичний настільний варіант.

Джерела світла настільної лампи

Для освітлення настільної лампи використовують різні джерела світла, що забезпечують комфортну її роботу. До основних видів лампочок відносять

  • традиційні лампи розжарювання., які є доступними та відносно дешевими;
  • світлодіодні, які виступають якісною та ефективною альтернативою традиційним. Але за умови однакової яскравості вони споживають менше енергії, практично не нагріваються і служать довше;
  • вбудовані світлодіоди, у яких відсутній цоколь;
  • галогенні ― не мерехтять, безпечні та комфортні зручні для очей, забезпечують рівний та потужний світловий потік;
  •  Галогенні лампи.jpg

  • люмінесцентні дають досить яскраве світло, комфортне для зору, характеризуються низьким енергоспоживанням.

Найпопулярніші серед виробників та покупців світлодіодні настільні лампи. Вони довговічні, економічні та забезпечують комфортний рівень освітленості. При цьому вбудовані світлодіодні моделі не мають такої популярності, оскільки замінити елементи світла неможливо.

Світлодіодні настільні лампи.jpg

Різновиди вимикачів настільних ламп

Настільні лампи відрізняються не лише джерелами світла, а й типом вимикача. Розрізняють такі види:

  1. Перемикач на дроті ― класичний, найпростіший і найнадійніший тип конструкції, але він не завжди зручний, тому що буває так, що провід доводиться опускати за стіл або спинку ліжка.
  2. Вимикач-кнопка вбудований в корпус лампи. Цей тип зручний тоді, коли лампа стоїть безпосередньо перед користувачем або можливо легко до неї дотягнутися.
  3. Диммер ― забезпечує можливість включення і вимикання лампи, плавного регулювання інтенсивності освітлення. Таку лампу можна використовувати для роботи, і як нічник.
  4. Сенсорна панель ― реагує на дотик, така конструкція унеможливлює ризик короткого замикання.

Вибір типу вимикача залежить від того, для чого використовується настільна лампа і де вона буде встановлена.

Настільні лампи для навчання, які варто купити

Батьки школярів вибирають настільну лампу здебільшого для читання та написання уроків у післяобідній час, коли природного світла обмаль. Дитині краще купити настільну лампу на гнучкій ніжці або таку, що обертається на шарнірах. Плафон обирайте непрозорий, краще матовий, світловий потік слід спрямовувати вниз. Додаткові важливі характеристики настільної лампи для навчання ― можливість регулювання повороту та нахилу, наявність механізму регулювання висоти.

Якісна та ефективна настільна лампа для навчання сприяє збереженню гостроти зору. Компактні розміри та невелика вага дозволяють дитині самостійно переносити та вмикати прилад. Кришка лампи повинна бути безпечною, виконаною з пластику, що не нагрівається, так ви попередите можливість появи опіків.

Від люмінесцентних ламп треба відмовитись, для читання вони не підходять. Краще вибрати світлодіодні моделі.

Настільні лампи для навчання.jpg

Вибираємо настільні лампи для спальні

Правильно підібрані світильники у спальні допомагають зробити кімнату затишною, забезпечують додаткове штучне освітлення, зручне для очей.

Для спальні підходять будь-які різновиди настільних ламп, Важливо, щоб вони забезпечували спокійне освітлення, що сприяє розслабленню. Такі лампи зазвичай використовуються для читання, але найчастіше як нічник. Краще обирати моделі із щільними абажурами або матовими плафонами. Настільні лампи для спальні мають бути доволі низькими, щоб освітлення було зовсім невеликим і не заважало налаштовуватися на відпочинок.

Зверніть увагу, що доволі часто виробники пропонують цілі колекції освітлення, де входять люстри, бра і настільні моделі. Таким чином, ваша пара освітлення не буде виділятися із загального дизайну.

Основні критерії, що впливають на вибір якісної лампи для столу

Вирішуючи, яку купити настільну лампу, звертайте увагу не лише на дизайн та зовнішній вигляд. Краще уважно погляньте на її технічні параметри:

  1. Якість матеріалу, з якого виготовлено лампу та її комплектуючі ― підставку та розсіювач. Моделі із пластику під час тривалого використання можуть нагріватися. А з металевим корпусом довговічні та стійкі до механічних пошкоджень.
  2. Потужність та яскравість освітлення, залежить від встановленої лампочки. Тому самостійно можна вибирати холодний, нейтральний чи теплий світловий потік. Такі нюанси важливі лише при використанні змінних лампочок, у світлодіодних важливо відразу визначитися з типом світла.
  3. Міцність та зручність кріплення. Настільні моделі мають бути стійкими, мимовільно не перекидатися. А на прищіпці, повинні надійно кріпитися до поверхні.
  4. Ступінь захисту від вологи та пилу, який виробники позначають літерами ІР. Лампи з високим ступенем захисту можна використовувати у ванній кімнаті.
  5. Наявність додаткових опцій. Наприклад, інформаційна панель з показниками температури повітря, вологості тощо.

Термін придатності настільної лампи коливається в межах 3-5 років.

У каталозі нашого інтернет-магазину зібрані найкращі пропозиції освітлення для дому від перевірених виробників. Ми впевнені, що всі наші покупці бажають купити настільну лампу кращої якості. І такі ви знайдете у нас. Запрошуємо у офлайн магазини в м. Києві та м. Ірпінь або оформлюйте замовлення з доставкою по Україні.

Питання, що часто виникають про настільні лампи:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Настільні лампи?
  • Ціна на Настільні лампи від 246 до 5 540 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Настільні лампи?
  • Настільні лампи Delux

    Настільні лампи Globo

    Настільні лампи Ideal Lux

    Настільні лампи Jupiter

    Настільні лампи KLOODI