0 0

Шановні клієнти, ми працюємо для ВАС!

Шановні клієнти, з нами вигідно працювати, тому що наші принципи це:

Тепер докладніше про «трьох китів» інтернет-магазину «Наша Стройка»

Якість:

 1. Ми продаємо тільки якісне обладнання та будівельні матеріали. Крім сертифікатів і гарантій від виробника, якість наших товарів підтвердять професіонали з усієї України, країн Європи та СНД, які вміють цінувати якість, безпеку і простоту монтажу, а також максимальний термін служби.
 2. Більшість наших товарів вироблені в Європі: Німеччина, Чехія, Італія, Бельгія, Словаччина, Польща та ін.
 3. Ми надаємо офіційну гарантію і самі є гарантами якості.
 4. Позитивні відгуки наших покупців підтверджують якість нашої продукції. Багато покупців стали нашими постійними клієнтами.

Сервіс:

 1. Наші менеджери із задоволенням проконсультують по всіх питаннях (характеристики товару, можливість застосування, ціна, терміни і умови доставки та ін.)
 2. Для нас важливо НЕ продати більше або дорожче, а допомогти вам у вирішенні того чи іншого питання, спираючись на ваші потреби і критерії.
 3. Ми зробимо все, щоб швидкість і якість доставки замовлень приємно Вас здивували.

Професіоналізм – розуміючи важливість правильного вибору будівельних матеріалів і обладнання ми створили спеціальний технічний відділ, який виконає для вас:

 1. Підбір оптимального поєднання будівельних матеріалів для вашого будинку.
 2. Прорахунок необхідної кількості матеріалу. Від вас потрібні тільки габарити даху, стін, фундаменту або іншої конструкції. Наші фахівці в найкоротші терміни зроблять прорахунок кількості і вартості матеріалів, та обов'язково зв'яжуться з вами.
 3. Ми надамо вам детальну інформацію по використанню кожного продукту.
 4. Допомога при монтажі. Якщо у Вас виникли складнощі при монтажі або експлуатації наших продуктів, Ви завжди можете зателефонувати і отримати професійну допомогу фахівців.

Ми залишаємося вірні цим принципам, і тому:

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у вас є якісь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого інтернет-магазину – пишіть нам, і ми з вдячністю приймемо вашу думку до уваги: ​​info@nasha-stroyka.com.ua