0 грн. 0

Косинець будівельний

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням
Косинець будівельника - це простий, легкий і необхідний інструмент для розмітки матеріалу при виконанні теслярських, слюсарних, покрівельних, будівельних і оздоблювальних робіт. Найпростіший варіант це алюмінієвий або дерев'яний кутник під 90 ° градусів. З міліметровою розміткою на одній зі планок. Розмічена сторона називається лінійкою, а потовщена сторона базою. Але є і складні мірні косинці з рухомими частинами і можливістю точно відміряти потрібний градус по транспортиру, див. фото нижче. За допомогою будівельних кутників можна не тільки відміряти потрібну відстань, але і нанести паралельну розмітку з певним кроком.

Особливості кутників

Сьогодні купити косинець будівельника можна в господарчих магазинах, спеціалізованих інструментальних точках продажа чи замовити в інтернеті. Часто він входить в комплект наборів інструменту для столярів і теслярів. Умовно цей клас пристосуваннь для розмітки можна класифікувати так:
  1. Довжина лінійки. Може бути від 25 см і більше. Допускається розміщення розмітки як з однієї, так і з двох сторін виробу. Розмір і міцність інструменту повинен відповідати умовам використання і габаритам матеріалів: дошки, OSB плити, ламінат, плитка і т.д.
  2. Матеріал корпусу. Зазвичай товари з даної категорії виготовляються з